عمومی

وظیفه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قرارگاهی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مراسم تکریم و معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز با حضور آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان، حجت الاسلام والمسلمین محمدی برگزار شد. رضایی نماینده حقوقی مجلس مراسم و هماهنگی شورای هماهنگی تبلیغات استان توسط سفیر فرماندهی معظم کل قوا در البرز و امام جمعه کرج برگزار شد.

آیت الله حسینی همدانی در این دیدار با تاکید بر اینکه نهضت انقلاب اسلامی ایران حرکت مستمر انبیاء الهی به ویژه انبیاء اکرم صلی الله علیه و آله و سلم است، گفت: له و لم ائمه اطهار(ع) پاک هستند، گفت: ما در حال ساختن نظام های انقلاب اسلامی از ایران تا رژیم کریمه حضرت حجت هستیم. یک روح وجود دارد اه برای اتصال.

وی بابیان اینکه شرط «اطاعت» معصوم امام این است: «اگر مطیع امام نباشیم، یاری او را نمی پذیریم».

امام جمعه کرج با اشاره به آیه 69 سوره نساء می فرماید: “و من الله والرسول ولئک مع که نعم خدا لیهم من النبیین والصدیین والشهداء والصالحینو فرمود: این چهار حلقه که انبیا و راستین و شهدا و عادل هستند یکی دیگر را پیشوا دارند.

آیت الله حسینی همدانی در ادامه افزود نین; اشاره حضرت خاتمی محمد مصطفی به «صلوات الله علیه» له و لم. ندلنییییییییل; حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام; الشهداء حضرت امام حسین علیه السلام و الصالحین; حضرت حجت علیه خداست.

از سوی دیگر بابیان اینکه سازمان هماهنگی تبلیغات اسلامی است ولیده وی گفت: انقلاب در راستای اهداف انقلاب و رسالت چند سال گذشته، بدون حاشیه، بدون وابستگی به جناح ها و افراد، با هماهنگی شورای اسلامی تبلیغات صورت گرفته است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز بابیان اینکه دفتر هماهنگی تبلیغات اسلامی، هماهنگی و ستاد مرکزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است، گفت:

آیت الله حسینی همدانی بابیان اینکه طرح هماهنگی جنبش های مردمی اسلام گرا باید فضا را فراهم کند، گفت: این سیاست باید امور مردم را کنترل و مدیریت کند.

وی همچنین متوجه شد که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز به صورت سیستمی ظرفیت ها و ظرفیت های هر دستگاه را در نظر می گیرد. احصا و سپس آن را اعمال کنید، گفت، و این قبل از کار مشابه خواهد آمد.

رئیس شورای ملی فرهنگی استان البرز برگزاری مراسم و اقدام به موقع را از دیگر وظایف مهم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی عنوان کرد و گفت: در کنار مسائل ملی و مذهبی، گاهی در سطح منطقه ای و استانی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید به موقع اقدام و عمل کند».

آیت الله حسینی همدانی با تاکید بر اینکه شورای هماهنگی اسلامی تبلیغات پایبند به منویات مقام معظم رهبری در تبلیغات و انقلاب های فرهنگی است، اذعان داشت: بله.

رهبر معظم انقلاب همچنین به «رتبه دوم» در قانون اساسی خود پرداختند و گفتند: بخش اول این شماره به تبیین مشکلات انقلاب و بخش دوم به تبیین مسائل آینده اختصاص دارد.

وی در پایان بابیان اینکه نباید به سؤالات سطحی توجه کرد، گفت: «مقام معظم رهبری» یعنی شیوه ای برای تبیین سؤالات انقلاب ها و دستاوردها.

شایان ذکر است در این مراسم از زحمات برگزیده حسین کاشانی پور و حجت الاسلام والمسلمین علیرضا ابراهیمیان به عنوان رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز معرفی شد.

دکمه بازگشت به بالا