عمومی

وعده بهره‌برداری از سد «تاج امیر» تا پایان دولت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آمان ، عصر جمعه از موز محلی سد عملیاتی سید خادمی ‘کمندان’ در این شهرستان بازدید کرد ازناوی با بیان اینکه پروژه های سد کمندان در استان از اهمیت اساسی برخوردار است که این قانون تدبیر و امید را اعمال می کند ، گفت: برای این منظور 28 میلیون متر مکعب تخصیص آب داده شده و مخزن سد حدود 88 میلیون متر مکعب ظرفیت دارد.

180 میلیارد تومان هزینه و کار سد ‘کمندان’

همانطور که فقط اعتباری در حدود 180 میلیارد تومان برای ساخت یک مادر “کمندان” دیده ایم ، که 110 میلیارد تومان 1999 و امسال را تأمین کرده بود.

استاندار لرستان افزود: “کمندان” 95 درصد بیشتر از پروژه مادر پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم که سد و آبگرفتگی خرداد ماه امسال باشد.

خادمی افزود ، “کمندان” برخی از ایالت ها قصد تأمین آب را دارند ازنا و الیگودرز (4) 300 هکتار از زمین ، و در مزارع در منطقه لرستان ، که یکی از مهمترین و مهمترین پروژه های بزرگ است ، ثابت است.

80٪ آب ، برخی شبکه ها در حال انجام هستند

وی افزود: “ساخت شبکه های آب شماره یک و دو که از مادر پایین می آید حدود 80٪ پیشرفت کرده است و شبکه های 3 و 4 به سرعت آماده شدند. امیدواریم که برخی از” کمندان “تأثیر مثبتی بر روی سلامت و توسعه لرستان. “موفق.

استاندار لرستان با اشاره به برنامه زمان بندی ساخت سد گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده در خردادماه سال جاری در زمان اتمام پروژه تعیین می شود و برای دستیابی به این مهم ، اقدام شیفت شب شروع شد. “

خادمی پروژه سد کمندان را به عنوان یک مشکل در کلمات تأمین مالی توصیف کرد و گفت: یکی از موضوعات اصلی طرح شهر کمندان که علاوه بر پرداخت هزینه زمین ها و گام دوم ، مشاوره با مکان یابی است. ما نیز برای اقامت.

بهره برداری از سد ‘تاج امیر’ تا پایان دولت

اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین های کشاورزی “کمندان” در سال های روستا ، و افزود: “مناطق مسکونی ساکنان و پس از توافق نهایی خرید و پرداخت.”

تدبیر دولت دوک لرستان در دوره ساخت سد استان افزود ، امیدوارم که ما بتوانیم چند سکونت دیگر داشته باشیم تا سدهای حوزه استان به خوبی ظاهر شود ، او معتقد است ارتش ، در گذشته بلند شده بود.

چند خادمی “آبسردهکسانی که مادر “شهید بروجردی” سد “مخمل کوچ” نامیده می شوند ، پروژه های سد “محمد زیبا زیبا” از جمله این موارد است که اعتبار قانون در ضمیمه بودجه گنجانده شده است.

وی افزود: استخرهای “کمندان” و “تاج امیر” برای ماهی و قرار دادن آن در پایان دستور عملیات و مابقی خسارت به عنوان مادر “معشورهبه روند ساخت آنها با سرعت بیشتری ادامه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا