ورزش

وعده مدیر پرسپولیس به یک پیشکسوت برای اجاره منزل و تامین شغل

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین ، سید مجید صدری امروز یکشنبه در دفتر خود در باشگاه با منوچهر شفقاتیان دیدار کرد و گفت که برای رفع مشکل مسکن و اشتغال تلاش خواهد کرد.

شفقاتیان بازیکن سابق فوتبال و پیشکسوت پرسپولیس به دعوت رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه در مرکز ساختمان پرسپولیس با وی دیدار کرد. این دیدار حدود 40 دقیقه به طول انجامید و شفقاتیان این فرصت را داشت که در مورد مسائل شخصی با مدیر باشگاه صحبت کند.

این پیشکسوت فوتبال که از مشکلات مالی رنج می برد ، گفت: من به پرسپولیس بدهکارم. یکی از افتخارات و سرمایه های من این بازی در پرسپولیس است. این میراث از نسل قبلی به ما منتقل شد و از ما نوری وجود دارد که هرگز به نسل جدید فرو نخواهد رفت.

وی ادامه می دهد: اگرچه تنها چیزی که دارم یکی از معدود لذت های بازی با پرسپولیس و پیروزی های من است. این تیم اکنون باید قهرمان آسیا شود و هر سه جام داخلی را فتح کند. این کار بسیار سختی است ، اما تیم ما همه جام ها و امکانات را دارد.

شفقاتیان که در کلاس های آموزشی نیز شرکت می کرد ، مسائل فنی حساس دیدار پرسپولیس و الهلال را منعکس کرد و افزود: من به موفقیت بازی مقابل الهلال بسیار خوشبین هستم. آنها گروه بسیار خوبی از بازیکنان دارند و عادت کرده اند بازی خود را ارزشمند کنند ، اما با افکار و ذهنی که در پرسپولیس می بینم موفقیت های خوبی در این بازی خواهیم داشت. تمرکز و تمرکز ما روی بازیکنان ما در هر لحظه سرگرم کننده و جالب است ، بزرگ و کوچک به مناسبت.

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا