عمومی

وقوع آتش‌سوزی در منزل مسکونی در اصفهان/۶ نفر نجات یافتند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

محمد شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار آنلاین با اشاره به حادثه آتش سوزی در اصفهان اظهار کرد: این حادثه ساعت ۲۰ دقیقه بامداد به مرکز فرماندهی عملیات آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گزارش شد.

وی افزود: این آتش سوزی در طبقه همکف و حیاط منزل مسکونی اتفاق افتاده بود که به عنوان انبار لوازم خانگی مورد استفاده قرار گرفته بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به محبوس شدن خانواده ۶ نفره در میان دود در این حادثه ابراز کرد: این حادثه در خیابان بهارستان غربی کوی شهید قدوسی گزارش شده است.

وی با اشاره به اعزام نیروهای آتش نشانی از ایستگاه‌های ۲۶-۱۰-۶-۱۸-۲۱-۲ به همراه خودرو حامل دستگاه تنفسی و مدیر کشیک وقت سرآتشیار شفیعی به همراه افسران کشیک به محل حادثه تصریح کرد: آتش نشانان در کمترین زمان ممکن به موقعیت حریق رسیدند و به دو گروه نجات محبوسین از میان دود و اطفا حریق تقسیم شدند و با سرعت عمل آتش نشانان، بلافاصله هر ۶ نفر اعضای یک خانواده که به دلیل وجود دود و شعله فراوان در طبقه دوم ساختمان گرفتار شده بودند به بیرون انتقال و حریق طبقه همکف و حیاط منزل مسکونی مورد استفاده قرار گرفته بود.

شریعتی با بیان اینکه وجود مواد قابل اشتعال و تراکم زیاد اجناس، حریق به سختی و به کندی اطفا و از سرایت به دیگر نقاط ساختمان و منزل‌های مجاور جلوگیری به عمل آمد، افزود: حال عمومی خانواده نجات یافته از این حریق مساعد است و تنها یکی از آتش نشانان از ناحیه دست دچار حادثه شد.

دکمه بازگشت به بالا