استان ها

ویروس اسرائیل در منطقه ریشه کن خواهد شد

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین از قزوین؛ برای آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، همراه با روز جهانی قدس ، در مراسمی با حضور در امام جمعه و مقامات استانی ، هنگام به اهتزاز درآوردن پرچم فلسطین در شهر قزوین و آتش زدن پرچم اسرائیل.

در این مراسم ، نمایندگان آیت الله عابدینی از رهبر اصلی و امام جمعه قزوین ، منوچهر حبیب ، معاون سیاسی امنیتی استان ، سردار ابراهیمی فرمانده انتظامی استان ، فرمانده محمد شفیع رهبر سیاوش طاهرخانی حجت الاسلام معبودی نماینده در این مناطق مجموع مدیر عامل توزیع نیروی مدیر عامل ارتش سعید بهادیوند چگینی و فرماندهان پلیس و ارتش در آنجا حضور داشتند.

حجت الاسلام شهسواری در این مراسم اظهار داشت: اگر 43 سال پیش بنیانگذار جمهوری اسلامی قدس جمعه گذشته اعلام كرد كه حتی امروز ، آرمانهای ملت فلسطین پس از 4 دهه به سایر ملتهای آزادیخواه امیدوار است.

مراسم

وی افزود: ملت های جهان فلسطین را فراموش نکرده اند و سالهاست و به نوعی اهمیت القدس را بر مسلمانان جهان برای جامعه ملل زمین نشان می دهد.

در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین اظهار داشت: “ما به دلیل گسترش تاجی که از ایمنی فعالیتهای اصلی در فضای مجازی محافظت می کند ، زمینه را برای چند سال برنامه ریزی نمی کنیم ، وبینارهایی آماده شدند و فلسطینیان را فراموش نکنید مردم.

شهسواری گفت: “این مراسم اعلام می کند که آرمان های قدس شریف فراموش می شود و تاج باعث نمی شود که ما مرد اسرائیلی را نادیده بگیریم.”

وی افزود: رژیم صهیونیستی از کارافتادگی و مطالبه خود را به مردم مظلوم جهان بگویید جنایات اسرائیل همه اقبال در جهان فراموش نمی کند که رژیم ظالم.

صصصصص

شهسواری ادعا کرد محیطی که در آن ملل زمین ، بدون استبداد و مقاومت در برابر شاهدان مهاجم برای برچیدن همه رژیم های استبدادی از صحنه ، آزاد است.

پرچم فلسطین در شرکت توزیع نیروی برق فعلی قزوین در مقابل آنها به اهتزاز درآمده است.

صصصصصصصصص

در طی این مراسم ، پرچم رژیم صهیونیستی و آتش زدن به حاضران فریاد مرگ بر اسرائیل را فریاد زد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا