حوادث

ویژه برنامه های اربعین حسینی در متروی تهران

بهره برداری از شرکت مترو تهران با برگزاری ویژه برنامه ایستگاه مترو تهران به مناسبت اربعین حسینی.

به گزارش تی تی آنلاین ، فرنوش نوبخت ، به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد حسین امام (ع) برای اجرای برنامه ویژه فرهنگی در مترو تهران اعلام کرد و گفت میدان در انتظار حضرت ولی عصر (عج) ، در قالب گروه موسیقی معاون عزاداران حسینی برگزار می شود وزیر امور اجتماعی و فرهنگی شرکت کارهای مترو.
مدیرعامل شرکت اپرای مترو تهران و حومه اظهار داشت: برنامه های مختلفی از جمله تلاوت قرآن و صلواتی خواندن پرده و ماجرای واقعیت اربعین حسینی ، برپایی غرفه ویژه کودکان و اهدای بسته های فرهنگی و مرکز مشاوره دینی به منظور پاسخگویی به مسائل شرعی و تردیدها از 28 تا 29 اکتبر 1999 با همکاری و مشارکت وفاق سبز علوی با موسسه قابل اجرا نیست. همچنین در غرفه محصولات فرهنگی بروشور ، کتاب ، لوح های فشرده فرهنگی و آموزشی عاشورا و اربعین حسینی و سخنرانی در سه لنگرگاه دولت امام حسین عطش (ع) و سایر میدان های شهدا بدون مجامع فرهنگی هنری منجی منتظران که در دسترس مسافران نیست رایگان. مترو تهران واقع شده است.
نوبخت با اشاره به ایجاد فضایی در ایستگاه مترو اظهار داشت: برای ایجاد فضای بصری باید در اربعین حسینی ، نمایشگاه عکس و پوستر در اماکن فرهنگی مترو با عنوان “تاریخ جنون” مسیر ابدی “و” اربعین باشد. فرزندان “در معرض دید مسافران در شهر زیرزمینی قرار گرفتند.

بر اساس گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل تهران و شرکت بهره برداری مترو حومه آن ، در پایان ، و اعلام آمادگی برای تولید محتوای صوتی در قالب رادیو معاونت امور اجتماعی و فرهنگی رادیو در تهران در حومه شرکت بهره برداری مترو ، گفت: رادیو مترو ، اربعین حسینی و با رضایت از محصول خود و ایستگاه مترو در همه جای تهران آماده شده بودند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا