اجتماع و خانواده

پاسخگویی به شبهات دانش‌آموزی نیازمند کارشناسان خبره است

تی تی آنلاین/قم این اپراتور با همکاری وزیر و دبیر حوزه و سازمان آموزش و پرورش با اعلام اینکه فعالیت‌های پردیس ما در آموزش و پرورش متنوع است، می‌گوید: مدارس و شبکه دانش‌آموزی برای حل مشکلات دینی آماده و فراهم شده است اما فضایی برای آموزش می‌طلبد. با حضور کارشناسان مجرب حوزه علمیه

حجت الاسلام حمیدنیک زاد وزیر و مشاور تعاون در بازدید از مرکز مطالعات و سمینارهای دینی در سخنانی به سوالات انتقادی پاسخ داد: هیئت علمی تعاملی در آموزش و پرورش برای بیش از 55 میلیون نفر یعنی دانش آموزان، والدین، معلمان و خانواده ها، و بنابراین مخاطبان در کل و آنها متفاوت هستند.

وی با بیان اینکه فعالیت های پردیس ما در آموزش و پرورش متنوع است، گفت: گام در محتوای برنامه درسی، فضای آموزشی، ظرفیت فکری و حتی مراکز آموزشی قابل استفاده است و شاد یک بستر شبکه مجازی است. همچنین با فضایی آماده و آماده، هیئت علمی مدرسین و دانشگاه فرهنگیان در پاسخگویی به سوالات انتقادی در مدارس با حضور کارشناسان حوزه علمیه حضور دارند.

حجت الاسلام نیکزاد ادامه داد: ما می توانیم از این فرصت ها استفاده کنیم و متن مدارس و فضای فکری معلمان را زیر نظر داشته باشیم، قطعا سازوکاری است که باید مشخص شود.

پیشنهادی: یکی از فرصت هایی که مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات دینی می تواند وارد آن شود، کرسی های آزاد اندیشی و نظریه پردازی، حتی به توصیه «دیده بان»، به نظر می رسید که موضوع توجه به شبهات و حل شدنی باشد. این پلتفرم همچنین مرکز خوبی برای فعالیت است.

نیکزاد گفت: آموزش و پرورش بستری عالی برای توزیع و انتشار پویا پاسخ‌هاست که طرح‌های واکنش سریع هستند که در حوادث یا مناسبت‌های مختلف شکل می‌گیرند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا