عمومی

پاسخ روابط عمومی مجلس به گزارشی درباره حقوق نمایندگان مجلس

اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس برای انتشار ماهی قانونی نمایندگان مجلس در یکی از روزنامه ها واکنش نشان داد.

این گزارش در توضیحات روابط عمومی مجلس آمده است در پی انتشار یک گزارش خلاف واقع به عنوان “تصویر ماهی حقوقی مجلسیها” در یکی از رسانه ها و بازنشر آن در فضای مجازی کل فرهنگی و روابط عمومی با انتشار نظرات به اقتباس حق نمایندگان قانون نظام هماهنگ پرداخت برابری حق ماهانه آنها همطرازانشان در دستگاه های دیگر و بارگذاری های دریافتی نمایندگان در سیستم اداری سازمان و اشتغال اتخاذ قانون برنامه ششم توسعه تاکید کرد. متن این توضیحات به شرح زیر است:
۱. پرداخت حقوق به اعضای پارلمان بر اساس قانون نظام هماهنگ پرداخت به کارکنان دولت است.
۲.سرشکن کردن هزینه های مجلس و تعدادی از نمایندگان این روش درستی برای محاسبه حقوق ماهانه و معاونان نیست.
۳. نمایندگان حداکثر به عنوان همطرازان در دیگر نیروها و دستگاه های مناسب دریافت کنید.
۴. آنچه در یک گزارش با عنوان “تصویر فیش مجلسیها” آمده تصویری درست و واقعی نیست به خصوص زمانی که نقل و برآورد اعداد و ارقام برای کمک و گریخته صورت گرفته و صحت پیام محاسباتی برخوردار است.

در پایان یادآوری است که به دنبال آزادی که در آن حقوقی برخی از مدیران دستگاه ها در ماه ژوئن ۹۵ های مجلس دهم در قانون برنامه ششم اندازی سیستم برای ثبت نام از حقوق و مزایای مقامات و مدیران کشور باید به تصویب رسید تا با اجرای این حکم قانونی مردم هر ماه از طریق سیستم اینترنت از میزان حقوق دریافتی هر یک از مدیران کشور مطلع شوند. بنابراین اطلاع رسانی حقوقی, حقوق و دستمزد از تمام نمایندگان ملت همچنین در سیستم مربوط است که در سازمان اداری و استخدامی دير است بارگذاری آن است.

پایان پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا