ورزش

پاس رها نشده/ آغاز تمرینات از روز شنبه

تی تی آنلاین / همدان تیم پاس همدان ، گفت که رئیس جدید پاس از طریق تمرین و تیم از روز شنبه شروع می شود و این بازیکنان غیربومی قرار است جمعه وارد همدان شوند.

وی اظهار داشت: نباید تصور شود كه پاس آزاد شده و سرمربی هیچ فعالیتی ندارد. در این مدت بازیکنان مورد نظر تعمیر شدند و قرار است همه آنها جمعه به همدان سفر كنند همچنین برخی از بازیکنان در چندین محل جذب می شوند دستور داده اند “. متعهد شده است كه تلاش كند تا بهترين فرصت را نشان دهد.

گلو درد سخنرانان افسران نگهداری ، به ویژه عباس سوفی ، رئیس میزهای فوتبال استان را ارزیابی کرد و گفت “مانع از بسته شدن تیم شد و همه نتایج ناخوشایند لزوماً نیم روز دنبال می شود.” ، همیشه دارای مشکلی است که آنها سعی در حل آن دارند.

وی با تشکر از اعضای تیم Team Club گفت: “این هفته جلسات مختلفی را مدیر کل ورزش و جوانان و رئیس شورای هیئت مدیره و در جلسه مدیرعامل باشگاه و مربی تیم داشته است. ” در مرکز این فعالیت ممنوعیتی وجود ندارد که خود به طور خودجوش اداره کل ورزش و جوانان از آن حمایت می کند.

وی گفت: “هواداران باید صبور باشند.” “در غیر این صورت ، تیم در پایان فصل یک شوک بزرگ به عدم ارتقا for مقامات و هواداران بود.” اکنون تمام هزینه های مدیرعامل باشگاه در ماه گذشته و تقریباً 200 میلیون تومان هزینه شده است. این تیم برای مقاومت در برابر بسیار همدلانه ، و همچنین یک جو ، با همه مطابق شکل گرفته متحد می شود. نگاه به تیم و زاویه منفی مداوم ، مشکلی برای حل مشکل ایجاد نمی کند و منجر به آن می شود.

طبق گفته های عمومی ، در همدان مسیح ، وی تأكید كرد كه مصرف كننده فشرده برنامه تمرینی را با قدرت روز شنبه آغاز می كند و گفت مهدی پاشازاده ، سرمربی تیم از اواسط هفت مورد و ایجاد مشكلات در تهیه مراكز حبس در همدان طبق برنامه شما ، اما به عنوان یک تمرین شدید شنبه.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا