ورزش

پافشاری ستاره عراقی روی جدایی از پرسپولیس/بشار رسن: می‌خواهم بروم

به گزارش تی تی آنلاین آژانس ؛ تحت شرایطی که آنها طرفداران نویسنده سفر هستند ، از پرداخت نکردن یک کلمه ، پرسپولیس هستند ، rasan به رهبری رئیس جمهور بشار اخیراً از هر دو مورد نهایی خواسته می شود ، که مشترک همه چیزهایی است که ایجاد شده است ، شرایط و تعهدات مربوط به تفکیک دسترسی هافبک به این است. بشار ، که در دربی دو بار گلزنی کرد ، همچنان به یک ضرر بزرگ دست یافت ، به بازیکنان AFC منچستر یونایتد دست یافت. این است.

اما این و آن به دلیل ادعاها ، افرادی که مشهور بودند که در پایان این گمشده را از دست داده اند نیز ممکن است چنین اعلانی خود را ، به میل به اختیار شخصی خود. این پایان کار بود ، و بعد از اینکه در ملا public عام درخواست شد همان دیروز یحیی ، گل محمدی و ادامه مخالف آن در باشگاه است ، با این کار او به کلمه ، فوراً آن را در جهت هواداران تنظیم می کند.

با رهبری رئیس جمهور بشار رضان ، صفحه شخصی خود در خط راست گفتگوی شخصی در منطقه ، خطاب به هواداران ، در تاریخچه پارسیان ذکر شده است که از اوایل شب ارتباطات کتبی از وی ارسال شده است ، و این در قلب است ، و آخرین چیزی است که این موارد را به دادخواست خلیج فارس فاش می کند. که یکی است!

فارسی چون تازه بهم گفتم؟

من قصد دارم این شب با شما صحبت کنم با این حال او اصلاً فارسی نبود ، همانطور که در چند کلمه می گویم ، بنابراین من نمی توانم خوب کار کنم و نه اینکه آنها را با کلمات یا خیانتشان را توضیح دهند. نمیتوانم چیزی بگویم. سعی می کنم بدتر نگویم. من دیروز استوری گذاشتم ، اما شاید طرفداری که او صحبت کرد نباشد. داستان بشار این واقعیت نیست که کسی خودش را رها کرده است و آن را نوشت. اما مشاوره نه به من ، نه به فرزندان من و نه به سهام من مربوط است. زندگی تولید و آینده جستجو می شود.

برای متنوع و مورد استفاده قرار خواهد گرفت پخش کننده و سلیقه خود ما ، این چیزی را تغییر نمی دهد

ایران ، شما برای احترام به طرفداران خود قرارداد قطر انجام داده اید. احترام کارکنان و بازیکنان. من قرارداد را با این باشگاه برمی گردانم. من در جلسه با راسول پناه صحبت کردم ، اما در غیر این صورت. من RaSoul Panah Yahya را خواهم داشت ، درست است ، و ما باید آن را بگوییم. و بگذارید به شما بگویم ، ما در پایان 12-13 نفر هستیم. این امر با تغییر چندین مدیر عامل به دست می آید. مدیران عامل خودم این را دیده ام. D. عرب ، طاهری لرد گرشاسبی و انصاریفرد RaSoul پناه گفتند.

من آمدم تا آن را هماهنگ حل کنم
و این برای چند بازیکن بود. در تمام این چهار سال ، نتایج در جام به دست آمد و پیروز شد. همه این موفقیت حمایت و تشویق شما تماشاگران بوده است. همانطور که می گویید ویدئو در اینستاگرام ، بشار بسیار سخت است ، اما من بشار را دوست ندارم و همه بازیکنان سخت کار می کنند. برای شما ، هرکسی که زایمان می کند و در پرسپولیس ، بازیکن باید تصمیم بگیرد که کجا بازی کند. خدا شاهد من است ، گفتن آن بسیار دشوار است. و اینستاگرامم بسته شد. اما می بینم بسیاری از طرفداران برای ناراحتی پیام می فرستند. و من در مقابل اولین اهمیتی هستم که گفتم ، من کسی هستم که مدتهاست. من هوادار پرسپولیس ایران هستم و برای اینکه بدانم بازیکن نیستم و می دانم که خارجی هستم باید بروم. اما این دوستی برای آمدن دوباره به هند است.

نبرد طولانی دوست ندارد ، ما با این توافق کرده ایم
دیروز صحبت کردیم و گفتیم. دو قبیله و نیمه جلسه ما ، تقریباً هر شب به مدت سه ساعت. وی گفت که معلمان زیادی در چند سال گذشته وجود داشته است. و زمان زیادی برای ملاقات وجود داشت ، شاید 2-3 دقیقه بود. وی گفت: “پروردگار بشار ، و آنها در مقابل 4 ماه ، پنج ماه یا شش ماه هیچ پولی ندارند.” آنها می گویند که خوب است. در جلسه شب گذشته ما برای مدت طولانی. اما این تنها انتخاب نیست. اما مشکلات زیادی وجود دارد و نمی توان آنها را پیروز کرد.

من هستم ، برنامه من …
ما سه سال بازی کردیم که همه بازیکنان خوشحال هستند. هنگامی که تمام آسیب ها یا ، اگر مادر در حال مرگ است. با این حال نام من را فراموش نخواهم کرد ، من تسکین 100000 نفر هستم ، آنها در زمان مناسب به مردم ارائه دادند. سپس * ما * ، و شرایط مرگ مادرم ، به بالاترین سطح ، همه مردان ، به خصوص طرفداران پرسپولیس ، که در کنار نام من بود. ‘ پتی ، به همین دلیل آنها نمی خواهند عقیده ای ابراز کنند. و مشورت کردند که ممکن است من را به باشگاه تحریک کنند ، اما او رنج نمی برد. در اینجا توصیه من به زندگی توسط بسیاری از افراد در شرایط خوب وجود دارد و این باشگاه یک بازیکن تیم دارد.

من * به درخواست باشگاه و هواداران و کادرفنی
قبلاً گفتم و تکرار می کنم ، ما در 12 نفر آخر هستیم. : بازیکنان: ، چهار یا پنج نفر در سمت چپ: اما اگر کسی به دلیل پیروزی درختان باشد و در تیم باشد ، تیم تاثیری ندارد. داوود چنگ را گرفت و عدم درک صدمه بشار و مرگ مادرش. لطفا کمک کنید. این طلبکارانه است و پرسنل باشگاه. انشاالله سرانجام همه بازیکنان غرور پیروزی را ترک می کنند و امیدوارم که آنها همیشه به ما بازگردند و قهرمان آسیا شوند.

از این رو من طرفدار پرسپولیس هستم
من هوادار پرسپولیس هستم ، به استقبال شما بیایید تا به تیم دیگری بروید ، محل تیم است. این شما هستید ، همیشه خوب است و عادت های بدی است که هنوز هم ادامه دارد. تو را در یک باشگاه یا خیابان جمع می کنم و می گویم موفق باشید. متشکرم و من این سه سال را تا پایان زندگی فراموش نمی کنم و بهترین زمان بازی من بود. من هیچ کس دیگری نیستم که تیمی برای هواداران پیدا کند ، من این را با یک هوادار پرسپولیس دوست دارم ، تیمی که خدا بخواهد و با حمایت از تیم همچنان در لیگ حمایت می کند. انشاالله شما و ایران به خانه ، حلقه بودن همیشه امن است.

41 258

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا