حوادث

پایان دادن به نظارت پلیس برای سرشماری دو جنایت

با شیوع تاج ویروس ، پلیس جریمه وسایل نقلیه بدون معاینه فنی و افراد دارای مجوزهای قدیمی را لغو کرد. نظری که طی چند روز به پایان می رسد.

به گزارش تی تی آنلاین ، در اواخر ماه مارس گذشته بود که شیوع بیماری کوروی ویروس در کشور نگرانی های زیادی را در بین مردم و مسئولان ایجاد کرد که برخی از آنها نگران هستند و برخی نیز تا حد زیادی از بین رفته اند ، اما در آن روزها مسئولان برای خاموش کردن زنجیره انتقال کرونا مقابله هایی را انجام دادند.

پلیس راهنمایی و رانندگی با هماهنگی ستاد تاج گذاری ملی استان اقدامات لازم را برای بستن مراکز شماره و بستن کلاس های آموزش رانندگی انجام داده است. تخلیه خودروها در 1010 اداره پلیس نیز امکان پذیر است و مقرر شده است که خودروها و رانندگان بدون هیچگونه معاینه فنی مجوزهای رانندگی خود را منقضی شده و تا 6 اردیبهشت هیچ جریمه ای دریافت نکنند.

سردار سید کمال هادیانفر فرمانده پلیس راهور ناجا گفت: “طبق اقدامات انجام شده ، وسایل نقلیه که معاینه فنی را به اتمام رسانده اند می توانند تا ماه مه بدون مجازات در شهر حرکت کنند ، بنابراین رانندگان می توانند معاینه فنی را انجام دهند و در روزهای آینده مشتریان را انجام دهند.” رانندگان می توانند مجوزهای خود را تا پایان 15 مه تمدید کنند در طول مجازات نخواهد بود. “

با گذشت زمان ، در صورت پیروی از پروتکل های بهداشتی ، تعداد ، مراکز شماره گذاری و آموزشگاه های رانندگی در امتداد تاج در کشور شروع به پیشرفت کردند اما پلیس همچنان به اعمال دو جرم از جمله عدم معاینه فنی و گواهی انقضا ادامه داد. البته این تصمیم در کمتر از سه روز منقضی می شود و رانندگان باید در بقیه زمان به آنها اطلاع دهند تا دچار مشکل نشوند.

بنابراین رانندگانی که مجوزهای آنها تمام شده است باید هر چه سریعتر به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنند تا مجوزهای رانندگی خود را تمدید کنند. همچنین وسایل نقلیه فاقد معاینه فنی موظفند از مراکز مجاز ستاد معاینه فنی معاینه فنی را انجام دهند ، در غیر این صورت از ماه مه جریمه می شوند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا