ورزش

پای مجلس چطور به جنجال شطرنج باز شد؟

آفتابنیوز؛

این به این دلیل است که فدراسیون جهانی شطرنج طرح جدید را به حالت تعلیق درآورد ، بازیکنان شطرنج فدراسیون شطرنج ایران در اسرائیل حتی در برابر مسابقات مختلف قرار ندارند. کوتاه ، که مربی تیم ملی شطرنج ایران است ، گفت که از ورزشکاران ایرانی که می دانستند او نمی خواهد مقابل ایران با اسرائیل روبرو شود مورد تمجید قرار گرفت. من توانسته ام به روسای فدراسیون سارقان خرد بفرستم زیرا او تعدادی از مناطق فارس را تحت فشار قرار داده است.

در این میان ، چندین رویداد مهم که معنای واقعی کلمه را از آنچه در ذهن دوستانش بوده اند ، و نوشتن نامه انبوه برای تعلیق فدراسیون شطرنج ایران ، پرونده 18 صفحه ای تعجب آور است که آنها عکس هایی را با محتوا جمع آوری کرده اند. همانطور که از برخی اسناد استفاده شده در مجمع عمومی فدراسیون شطرنج علیه ایران در جهان مشخص است ، و البته در ورزش ایران نیازی به دقت بیشتری نیست ، مسئولان ورزشی گفتند که جلو رفته است.

بخشی از اسناد ارائه شده در فدراسیون جهانی شطرنج علیه ایران برای تمجید و تحسین مبین علیناسب غلامی اکنون آرین توسط مقامات ورزشی و غیرورزشی ایران ارائه شده است. در این پرونده اکنون عکس های منتشر شده از آرین غلامی بزرگ شده است ، کسانی که بسیاری از آنها تمجید می کنند ، از جمله وزیر ورزش ایران ، مقابل اسرائیل بازیکن شطرنج نیست. گزارش تصویری همراه با گزارش های تی تی آنلاین ، خبرگزاری های فارس و سایت بینی و البته سایت فدراسیون شطرنج ایران است که علنا ​​اعلام کرده است که دوست ندارد روبرو شود و اکنون اسرائیل آرین ورزشکار غلامی را بزرگ کرد. یک مورد دیگر وجود دارد و اختلافات زیادی بین آنها وجود دارد. آیا مخالفت با اسرائیل نیست که پیامی از بازیکنان شطرنج در وب سایت فدراسیون شطرنج ایران منعکس کند که چند مورد به آن پیوست شده است.

در این مورد ، اختلاف نظرها و بدعت های نقطه ، مقصودلو را بین اسرائیل و طباطبایی دو بازیکن شطرنج (آنها از اسرائیل بی اطلاع بودند) اشاره می کنند ، که تحت فشار قرار گرفت تا دوباره به ایران بازگردد. از اعتقاد مقامات ، مقامات پرهام مقصودلو مجبور به مصاحبه هستند. در مصاحبه و اسرائیل سنگین و کثیف نامیده می شود ، و اکنون همان مورد در مصاحبه با نسیم به پرونده پیوست شده است. البته ، در پهلوان به قول پروردگار ، و سپس رئیس فدراسیون شطرنج ، و او می گفت ، این اتفاق افتاد ، که در خطای خطا ، و بنابراین آن ایستادگی نخواهد کرد: این نیز بخشی از علت اختلاف در مورد آن است.
یک چیز عجیب ، اگر فدراسیون جهانی شطرنج علیه ایران و درج نامه ای از حمایت وزیر ورزش و جوانان ایران در کنگره ، تحت فشار بهتر است تحت فشار باشد ، در مورد اینکه توضیح می دهد بازیکنان شطرنج ایران در مسابقات جهانی علی رغم اینکه می دانند اسرائيل. ؟ پیامی با تصویر فردی که در فدراسیون شطرنج ایران گنجانده شده است. “علیرغم اطلاع از تعداد نمایندگان در حضور رژیم صهیونیستی در مسابقات شطرنج اسپانیا ، چرا این دو ورزشکار در مسابقات علی رغم اطلاع از حضور نمایندگان اسرائیل از زمین خارج شدند؟ “.” علاوه بر این خطایی که با شکستن سکوت در مورد این موضوع به راحتی و وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک همراه است؟ “

اسناد تعدد ، که غالباً مشابه معدود ثروتمندان است. برعکس ، اگر فدراسیون شطرنج ایران و ماجرای ممنوعیت سعید ملار در جودو کاملاً در حال حمل و نقل باشد ، علیرضا فیروزجا اجازه دیدار با رقبای اسرائیل را نیز ندارد. بعد از اینکه هندی تصمیم گرفت در پرواز علیرضا فیروزجا فیروزجا تصمیم بگیرد ، خادم الشریعه ، خدمتکار سارا ، باعث ایجاد جدید و سارا خادر الشریعه ، مسئولین ایمان شود. با این حال ، بخشی از ایمان جدید ، که به گفته مسئولان ، سارا توسط نیروهای امنیتی درآمد در ایران توبیخ شد و از شرکت در دو مسابقه بین المللی بعدی منع شد.

خضر الشریعه پیش از این با نوشتن متن کوتاهی در اینستاگرام از تیم ملی خداحافظی کرده بود اما بعداً بازگشت و در مسابقات مختلف شطرنج ایران بازی کرد.

بخش قابل توجه دیگر این پرونده کمتر برای محافظت از نامه کنگره به وزیر ورزش ، به سخنرانی های شورای نگهبان است که داستان آن مربوط به تشکیل اساسنامه کمیته ملی المپیک ایران است. از صحبت با مقامات ناظر مورد سوال شورای ملی برای بازیهای المپیک تابستانی ، گفت که بخشی از اساسنامه وجود دارد که “دین ، ​​انواع سیاسی تبعیض” را منع می کند.

آنچه شگفت آور است این است که این موضوع اکنون به پرونده فدراسیون شطرنج ایران پیوست شده است و جامعه جهانی معتقد است که مقامات عالی رتبه ایران مانند ورزشکاران با فشار به اسرائیل روبرو نیستند و گفته می شود که این ورزشکاران اعتراف شخصی خود به ایمان هستند. آنچه اکنون مشخص شده این است که بسیاری از فدراسیون جوان شطرنج ایران که در ایران به حالت تعلیق درآمده و به این بازی علاقه مند هستند ، می تواند نفس راحتی بکشد. البته ، اگر قرار است با ایران روبرو شود ، و یک صدا از نشت در توسعه فراخوانده شود و این یکی از مواردی است که اگر مراقب نباشند و حداقل این سخنرانی ها باشد ، همان رنگ کارت زرد می تواند چشمک زدن را تغییر دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا