حوادث

پدرِ “بزرگترین خانواده جهان” با ۳۸ زن و ۱۲۵ فرزند و نوه درگذشت

38 مرد و همسران و فرزندان آنها و 89 نوه ، 36 ساله ، بیشتر خانواده ها دیروز (یکشنبه) در سن 76 سالگی درگذشته هستند.

به گزارش تی تی آنلاین ، فردی به نام “Ziona Chan ‘Mizuram در ایالت هند درگذشت که دیابت چانا و فشار خون بالا نامیده می شود.

زورمتانگا ، بزرگان دولت میزورام در هند ، به یک شرکت وابسته به اخبار گفتند ، تسلیت بگو مرگ است.

با این حال ، این رئیس خانواده چانا بود ، در واقع ، این جهانی نیست که بیشترین دقت را در نظمی که ممکن است برای دیگران شود ، داشته باشد. همچنین تخمین دقیق بزرگی خانواده چانا نیز آسان است. گفته می شود که همسران دیگر این روایت حداقل 39 فرزند ، 94 نوه و 33 فرزند دارند ، بنابراین او به تعداد همسران همراه و 181 فرزند عقب نشینی می کند.

تقریباً نیمی از مکانی مانند این “رکورد جهانی” را به تعداد بسیار زیاد و واضح تبدیل می کند ، اگر این رکورد باشد ، متعلق به این جهان نیست. اما با داشتن یا بدون ثبت جهانی ، کنجکاوی در مورد این خانواده باعث شد که گردشگران خانگی برای ترسیم شهرستان شمال شرقی هند.

همه اعضای این بزرگ از هر چهار نفر با تمام سابقه 100 اتاق دو نفره زندگی می کنند. به گفته رسانه های محلی ، در چانا Ziona Chana که در اتاق خصوصی او توسط اتاق تختخواب نزدیک شده است ، همسران در همان زمان هستند.

به گفته Retiarius: چان در سال 1945 در 17 سالگی متولد شد و پیرترین همسر خود را که سه سال از او بزرگتر بود دریافت کرد. گفته می شود که این سر چند همسری مذهب مسیحی است. پدربزرگ چانا فرقه سال 1942 را تأسیس کرد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا