اجتماع و خانواده

پرسپولیس صدرنشین است ولی ایده آل بازی نمی کند/ با این شرایط مقابل تیم های مدعی به مشکل می خورند

پیشکسوت پروسرپینا در گفتگو با آنا

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: پرسپولیس درست بالای جدول است اما خوب بازی نمی کند.

اسماعیل هلالی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره دیدار پرسپولیس مقابل مس کرمان اظهار کرد: این دیدار دو قسمت متفاوت داشت. در نیمه اول همه چیز خوب پیش نرفت و از سرعت بازی کاسته شد اما در نیمه اول با آمدن شیخ دیاباته مهاجم پرسپولیس اوضاع بهتر شد. پرسپولیس در این بازی با دو مهاجم بازی کرد و اوضاع تغییر کرد. در نیمه دوم پرسپولیسی ها چندین موقعیت برای گلزنی داشتند اما شیخ دیابات تنها توانست یک گل به ثمر برساند. اگرچه این رقابت ها با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید اما به نظر من این تیم همچنان برای رسیدن به اهدافش تلاش می کند. اگر تیم در این شرایط مقابل رقبای لیگ بازی کند، کار سختی است.

** پرسپولیس برای بازی ایده آل نیست

کارشناسان فوتبال کشورمان تصریح کردند: تیم مس کرمان پس از سال ها اولین سال حضور خود در لیگ یک را تجربه می کند و استانداردهای بسیاری از مدعیان را ندارد. در این شرایط پرسپولیس نتوانست بیش از یک گل به این تیم بزند. فکر می‌کنم در بازی‌های آینده سخت‌تر خواهد بود، مخصوصاً مقابل حریفانی که در لیگ برتر رقابت می‌کنند. این شرایطی است که پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد اما نمی دانم چرا این تیم پنج هفته است که بی نقص بازی نمی کند.

** با این شرایط پرسپولیس بیشتر از قبلی پیش می رود

وی تاکید کرد: علاقه لازم را به بازیکنان در بازی های پرسپولیس نمی بینم و این مشکل در آینده می تواند مشکل ساز شود. بازیکنان پرسپولیس در دیدار مقابل سپاهان تنها 10 دقیقه فوتبال بازی کردند. کادر فنی باید تیم را با جزئیات تجزیه و تحلیل کند، نقاط ضعف آنها را بررسی کند و روی آنها کار کند. فکر می کنم پرسپولیس با این شرایط کار می کند تا عقب افتاده.

** بهترین بازیکن لیگ گیج است

نشان می دهد: حالا بازیکنی مثل دانیال اسماعیلی فر بازیکن توانمندی است اما کارش را خوب بلد نیست و گیج بازی می کند، اگر بازیکن خوب کارش را کنار بگذارد و حسابش را بدهد چون توانایی های زیادی دارد. اما با توجه به اینکه این بازیکن در این دوره بیشتر پاس می دهد، گیج می شود و بازی می کند. امیدوارم کادر فنی بیشتر فکر کند و بازی بازیکنان را با دقت بیشتری تحلیل کند وگرنه با مشکلات زیادی مواجه خواهد شد. البته تیم های مدعی منتظر نمی مانند و در نیمه اول به پرسپولیس گل می زنند و کار سختی خواهد بود.

** تعلیق معاهده ضرر برای پرسپولیس است

هلالی مدعی شد که تعطیلی برای پرسپولیس باخت بود و گفت: پرسپولیس تیم بالای جدول است. طبیعی است که در چنین حالتی تعطیلی و وقفه گریبانگیر این شرکت خواهد شد. تیم هایی که شرایط خوبی ندارند و تعداد مصدومان بیشتری دارند از این استراحت استفاده می کنند. البته من با تعطیلی لیگ مخالفم به جز اینکه چند بازیکن ایرانی در تیم ملی بازی می کنند که به همین دلیل باید 16 تیم تعطیل شوند. بیشتر تیم ملی را بازیکنان لژیونر تشکیل می دهند و کمتر بازیکن داخلی فرصت بازی پیدا می کند.

پایان پیام/

دکمه بازگشت به بالا