استان ها

پروژه های نفت و انرژی با حفظ ضوابط محیط زیستی اجرایی شود / تبدیل قشم به هاب انرژی از نظر استراتژیک برای کشور اهمیت دارد

به گزارش تی تی آنلاین از قشم، دکتر افشار فتح الهی در بازدید از صنعت نفت در منطقه آزاد قشم که جمعی از مسئولان و مسئولان دولتی در آن حضور داشتند، ضرورت انجام فعالیت های اقتصادی را تشریح کرد. ظرفیت کشور را در نظر بگیرید. رد.

رئیس سازمان منطقه آزاد قشم در این بازدیدها، تبدیل قشم به قطب نفت، نفت و فرآورده های صنعتی برای راه اندازی و صادرات این فرآورده ها را فرصتی مهم برای کشور دانست.

طبق نصرت الهی توان مهندسین بومی و نیروی انسانی متخصص در اجرا و اجرای پروژه ها در صنعت نفت قشم نشانه توسعه ملی و رشد اقتصادی در مهم ترین زمینه ها می باشد.

وی گفت: مشکل احداث خط انتقال فرآورده های نفتی در بلندمدت باید در اولویت طراحی صادرات نفت قرار گیرد.

فتح الهی همچنین بر لزوم تولید محصولات باکیفیت به منظور کاهش آلودگی های زیست محیطی در منطقه و همچنین حمایت از سازمان مناطق آزاد قشم برای ایجاد سطح فعالیت اقتصادی و توسعه پایدار در جزیره تاکید کرد.

رئیس سازمان مناطق آزاد قشم نیز روز پنجشنبه در بازدید سرزده از محل ساخت اسکله گردشگری کندل دستورات ویژه ای برای تسریع در روند ساخت و ایجاد پارکینگ در حاشیه پروژه های خود صادر کرد.

فتح الهی تصریح کرد: برای ساماندهی و بهبود وضعیت گردشگران بومی جزیره قشم، ارائه خدمات مناسب به گردشگران که باید به سرعت تکمیل شود.

بر اساس این گزارش، رئیس سازمان منطقه آزاد قشم به همراه جمعی از کارکنان، نمایندگان و مشاوران این سازمان از یک آژانس نفت و انرژی در جزیره شمالی جامعه بین المللی پتروشیمی قشم (کیپکو)، رئیس سازمان سایت پایانه نفتی ترم شرکت نفت قشم از محدوده پروژه احداث هاب پتروشیمی سلخ، اسکله حرا و پالایشگاه نفت پارت بهین بازدید کرده است.

انجام پروژه های نفت و انرژی و حفظ استانداردهای زیست محیطی/ تحول مرکز انرژی قشم برای کشور اهمیت به موقع دارد.

انجام پروژه های نفت و انرژی و حفظ استانداردهای زیست محیطی/ تحول مرکز انرژی قشم برای کشور اهمیت به موقع دارد.

46

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا