اجتماع و خانواده

پسماندسوزی؛ از عوامل آلودگی هوای تهران

سوزاندن زباله همیشه به علل آلودگی هوا در پایتخت ، تهران می رسد و رئیس گروه کامپوزیت ، سوزاندن زباله در بیشتر مناطق استان تهران مانند سال های گذشته انجام می شود ، این باعث افزایش آلودگی هوا ، به ویژه در تهران می شود.

به گزارش تی تی آنلاین؛ به یاد داشته باشید که سوزاندن مشکلی است که در حومه شهرها اتفاق می افتد و این به ما کمک می کند تا نفس کشیدن در روزهای آلوده را برای شهروندان دشوارتر کرده و باعث تشدید آلودگی هوا می شود ، شرایط دمای هوا طبق قانون “جهانی هوا” و “قانون مدیریت پسماند” ” سوزاندن زباله ممنوع است.

دنیای هوا صحبت از زباله های ناشی از سوزاندن می کند و ماده 20 این قانون را بیان می کند که “به طور واضح و جمع آوری زباله در بیمارستان و نفرت در فضای باز یا به جای خانواده و سوزاندن انباشت زباله های ساختمانی در خیابان ها و مکان های بیرون یا داخل کشور که توسط شهرداری تعیین می شود جمع آوری نجیب غبار و باقی مانده های محصول پس از سوزاندن محصول در زمین های کشاورزی و ممنوعیت متهم در کلاس ششم در پایان ماده 19 “قانون مجازات اسلامی” مجرم شناخته شد.

ماه گذشته ، محمد رستگاری ، معاون نظارت و نظارت در اداره کار تهران ، تی تی آنلاین به عنوان سوزاندن زباله ، یکی از رایج ترین موارد نقض گزارش شده در زمان کافی برای نقش موثر در تشدید آلودگی هوا ، به ویژه در مشکلات پایدار هوا در جهت یابی باد است. . بنابراین ، ناظران تصمیم گرفتند تا موضوع سوزاندن زباله را نسبت به ژنرال سابق در اداره حفاظت محیط زیست استان تهران پیگیری کنند تا این موضوع را پیگیری کنند.

همچنین باید مشاهده شود که غیر از تلاش برای عملیات جنگل سوزی برای جنگیدن به این راحتی قابل شناسایی نیست.

عزیز میکائیلی – بخش حفاظت از محیط زیست شهر پاردو – اخیراً بر لزوم فرهنگ سازی در زمینه سوزاندن زباله تأکید کرده و گفته است که لازم است همه افراد متعهد به رعایت الزامات زیست محیطی و توسعه دهنده مسئول حفاظت از سلامت هر فرد و شهروندان بدانند.

سوزاندن زباله مشکلی است که در اواخر سال اتفاق افتاد و استان تهران از آنتیوخوس گرفته شد و باعث افزایش آلودگی هوا شد ، اما امسال به دلیل افزایش آلودگی هوا نسبت به سال ، این مشکل بیش از گذشته شده است.

اگرچه امسال برخی از شهرهای طرفدار حفاظت از محیط زیست ، به عنوان بهارستان پاکدشت و سوزاندن زباله گزارش کرده اند که نسبت به سالهای گذشته کاهش یافته است ، اما فاطمه اکبرپور – رئیس اداره کارهای انسانی استان تهران – به تی تی آنلاین می گوید: چه مشکلی در مورد سوزاندن زباله وجود دارد ، که در حال حاضر در بیشتر شهرهای استان و دیگری در مناطق مختلف استان تهران وجود دارد ، که همچنین به عنوان معکوس درجه حرارت آلودگی هوا به عنوان یکی از مراکز هوا در نظر گرفته می شود و رها کردن همه یکی پس از دیگری است.

علیرغم این واقعیت ، این عمل خشونت بارانه علیه زباله سوزهای زباله انجام شده است ، اما این کار در سال های گذشته انجام شده است ، تعداد زیادی از این موارد ، معکوس در مناطق مختلف استان تهران برای مردم اتفاق می افتد.

دلایل دلایل برخی از سوزاندن را توضیح داد و گفت: “برخی از افراد سوزاندن سود و سود را انجام می دهند. در همان زمان ، برخی از زباله سوز جمع آوری وابستگی منجلاب اعتماد خراب شده به آن گره خورده است. این جمع آوری زباله خرابکاری است و کودکان به عنوان وحدت و پدیده های اجتماعی در نظر گرفته می شوند. متأسفانه ، سوزاندن زباله های پلاستیکی و پلاستیکی از اجزای مختلف علاوه بر آلودگی هوا در انتشار عمومی جایزه Maecenas Award ، منجر به ترشح ترکیبات آلی خطرناک و حتی در برخی موارد دیوکسین و فوران و Sclcrotium cepivorumFludioxonil می شود.

رئیس بخش کارهای انسانی اداره کل استان تهران در واقع ، “برای من روشن است که تا زمانی که ذخیره شهرهای زباله همچنان به زباله ها دسترسی داشته باشند ، در حالی که ساعات روز و شب پر از زباله جمع آوری شده است ، مشکل حل نشده است.” به خصوص جمع كنندگان و بازیافت كنندگان جداكننده هایی كه آنها بخشی از این چرخه هستند و با از بین بردن آنها برای رفع مشكل ، انتظار می رود این طرح مدیریت گسترده كنار گذاشته شود و پایتخت منطقه ، تهران.

به طور خلاصه ، اکبرپور می گوید ، “بخشی از مردم برای دفع زباله های ناشی از هرس درختان ، به همان سرعتی که می توانند در یک مکان مناسب قرار بگیرند ، حرکت نمی کند تا بتوانند از نظر مدیریت روستاهایی که دفتر شهرها بودند ، به همان اندازه که در برخی از کشورهاست مراقبت کنند.” به طور صحیح ، در مورد سوزاندن منطقه در مورد زباله های ناشی از انتقال صندلی خود برای ریختن ، صحبت نمی کند. متأسفانه ، طبق گزارشات دریافت شده در روزهای اخیر ، این مسئله بسیار رایج شده است ، لازم است برای هر شهرداری این موارد را دنبال کنند ، مکاتبات لازم انجام شد ، و در برخی موارد ترجیح می دهند ذکر نکنند که در مدنی معرفی شده اند .

طبق آژانس حفاظت از محیط زیست ، تی تی آنلاین همچنین یک ارگان بسیار بزرگ در زمینه مدیریت پسماند است و در مبارزه با سوزاندن زباله ، ناوگان ناوگان استان ها ، استانداری و بسیاری از خدمات دیگر در مورد مشکل سوزاندن زباله قضاوت می شود.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا