بین الملل

پشت پرده نامه اسرائیل به حزب الله چه بود؟

مهسا مژدهیدر سرزمین های اشغالی ، اسرائیلی ها عمده ای دارند. از جمله پیشنهاد می شود که تحمل حزب الله دشوار نبود ، که شما بعد از انتقام خون آنها از رهبر رهبری پرسیدید. این صفحه آخرین شامگاه چهارشنبه شب شنبه گذشته بود ، با نامه ای به او گفته شد ، که وی کاپیتان را به همراه افسران فرستاد ، تا از حزب الله به عنوان حزب الله و صهیونیست سخن بگوید ، و از دل او شتاب نمی کند. این خبر پس از آن منتشر شد که دو روز اسرائیل از گروه مرکزی نیروهای حزب الله ادعا کرد که آنها وارد مرزهای جنوبی اشغالی شده اند. بلافاصله ، این ادعا مطرح شد و نشانه گسترش آن است ، اما یک ساعت بعد از تکرار وجود دارد ، حزب الله و دیگری نیست.

حزب الله ، عضو لبنان پس از وخیم تر شدن اوضاع سوریه ، شهادت خود را به پایان رساند. اسرائیل و حزب الله از طریق واسطه سازمان ملل تصمیم گرفتند كه از خود انتقام بگیرد و فروشگاه های بزرگ را آماده نكند كه چه بگویند ؛ زیرا آنها طبق خواست او بودند ، مشتاق گروهی بودند كه مخالف آن بودند. Khabar آنلاین ، ما با برهان هادی ، کارشناس سؤالات اسرائیل درباره متن صحبت کردیم ، و دلیل آن این است که محتوای ارسال آن به رژیم صهیونیستی:

او نامه ای به حزب الله و اسرائیل نوشت ، که حاکی از آن است که دیگر نیازی به ظهور نیست. چه عملی است که آنقدر در کنار هم قرار گرفته است؟

او می بیند که خود در دولت اسرائیل چنین چیزی را شنیده بود ، و در منطقه آن اتفاق افتاد که هیچ چیز وجود ندارد؟ یا کدام مرد آنجاست که حاضر است جواب دهد. زیرا آن را ویران می کند که حتی به بمب هایی نیز توجه نمی کند که هرکجا که خواسته های بین المللی باشد و باعث شود فشارهای بیشتری وارد شود. اما ما با این رساله رفتار می کنیم ، توجه داشته باشید که قسمت سوم باید در افسر صهیونیست باشد که از حزب الله نوشته شده است ، وی نشان می دهد که مقاومت گروهی از زمینه های دیگر برای گشایش در این فرودگاه در تل آویو. در اینجا او نشان می دهد که این گروه از حزب الله نیست و با سایر کشورها فرق می کند ، و همچنین در نگاه من از اسرائیل رها می شود ، و واقع شد ، و من به قدرت نخواهم رسید ، مطمئناً از غرور شما انتقام خواهم گرفت.

حزب الله و اسرائیل از ترس تلافی که ممکن است باشد ترس دارند. آیا در نامه ای به حزب الله می خواهید بگویید چه کسی در سوریه کشته شد ، اشتباه کرد و قصد کشتن وی را نداشت. برخی رسانه ها از جمله الحدث که نامه را نوشتند اظهار داشتند که اسرائیل هدف قرارگاه های حزب الله در سوریه و لبنان نخواهد بود. این کافی است تا نشان دهد که او قدرت حزب الله را دارد و ترس صهیونیست ها را دفع می کند.

اما چه چیزی این نامه را بیشتر به حزب الله آورده است؟ من چنین موردی می دهم ، اصطلاح را می گیرم؟

در عمل ، عذرخواهی حزب الله در بیانیه ای که از اسرائیل دریافت کرد. حزب الله کشته شده است و تأکید کرده است که به هیچ وجه ، یا در جنگل لبنان یا سوریه نیست ، و من انتقام خود را خواهم کرد ، و برای اسرائیل این است که قیمت ها نباید منتظر باج آن باشند.

به دلیل مشکلات اقتصادی و حزب الله در لبنان در دردسرهای زیادی قرار گرفت. از سوی دیگر ، در فشار سوریه و خطر ابتلا به چندین اسرائیل ، در این حملات. بنابراین ، اگر شانس بیشتری برای اسرائیل و حزب الله به دست آورد و وارد سالن شد و شریک زندگی خود اکنون می خواهد که مقامات حزب الله به نوبه خود اخراج شوند.

بی اعتمادی چیست؟ به نظر می رسد صهیونیست ها نرم شده اند.

این قبلاً اتفاق افتاده است ، یا به گونه ای که یک مقام حزب الله ، نه اسرائیل ، که می کشد ، و همدم روح را به انجام می رساند ، به کسی که از او می گوید ، و به وعده های خود عمل نمی کند. حزب الله ، تاریخچه ای از این رفتارها را دارد ، و این تساهل در دولت صهیونیست و مومن تبدیل شد ، آیا او نتوانست روی قول های خود حساب کند.

طبق قانون نظامی لبنان احتمالاً جنگ است ، به نظر می رسد هدف از آماده شدن است … مگر اینکه خطر اسرائیل در اینجا وجود داشته باشد و منجر به گسترش آن شود

در مرز لبنان اسرائیل ، که چنین درگیری است ، همیشه یک ارتفاعات احتمالی و جنوب لبنان است. از یک سو ، این ستاد مانع حمله اسرائیل به سوریه و حزب الله نشد. از این منظر ، تا زمانی که این وضعیت مانند اول ادامه داشته باشد ، و سربازان برای نبرد تضاد هستند ، و توانایی از این امر مستثنا نیست. با این حال ، توانایی رژیم صهیونیستی برای جستجوی این سن به همان اندازه جنگهای مهمی است. از این طریق آنها می خواهند به لبنانی ها فشار بیاورند و او را وادار به عقیده مردان انتقام حزب الله كنند. آنها می گویند اگر نشانه ای از زیرساخت های لبنان وجود داشته باشد و تلاش بسیار زیاد خواهد بود. اما اگر اقدام حزب الله کشف شد ، هیچ یک از افراد حاضر در زمین نبودند. اما مردم عادی باید مرد لبنانی را جدا کنند.

حزب الله گفته است كه فعلاً قصد جنگ ندارد ، اما این حق را دارد كه انتقام خون كشته شدگان اسرائیل را بگیرد و با حملات محدود كار خود را انجام دهد. این همان چیزی است که علیه صهیونیست ها گفته خواهد شد.

برخی می گویند که مشکلی که نتانیاهو انجام داده است نیست ، و او می خواهد جلوی فساد را که قرار است در سایه موارد نامعلوم قرار بگیرد ، جلوگیری کند. چرا این هست؟

و تجزیه و تحلیل مشکلات بسیاری از مواردی که در داخل نتانیاهو اداره می شود و قلمرو را تصرف می کند. و این در مدیریت ایالت کرونا ناخوشایند و با او گیر افتاد. از طرف دیگر مسئله فساد مطرح است که در این صورت نتانیاهو و خانواده وی درگیر نشده اند. به نظر می رسد نخست وزیر اسرائیل از هرگونه دلاوری برای منحرف کردن توجه از فساد و ایجاد مشکلات استقبال می کند. حزب الله بهانه خوبی برای تحریک بذر یا نبرد در مقیاس بزرگ در خطر قریب الوقوع بود. با این حال ، نقش گروه های اجتماعی و اسرائیل ، که او با نتانیاهو خوانده است.

درباره این مورد بیشتر بخوانید:

اسرائیل درباره حزب الله تأیید کرد

جنگ سیدحسن نصرالله علیه اسرائیل چیست؟

حزب الله و اسرائیل تهدید کردند

312 310

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا