حوادث

پول و طلای خود را به صندوق امانات بانک‌ها بسپارید!

تی تی آنلاین / بوشهر رهبر برخی از آگاهی های بوشهر ، برای نتیجه ، و آنها نباید برای کاهش سرقت ، با استراتژی ترک پول نقد عمومی ، بانک طلا و چیزهای ارزشمند در صندوق امانات.

چگونه می توان از سرقت یک حرکت به سرهنگ جوشن سهراب جلوگیری کرد ، گفت: “برای اینکه آنها ممکن است باور کنند همه نکات بسیار ساده و واضح است که می تواند برای ما کمک کند که بتواند از این سرقت هویت مان جلوگیری کند و سارقان را از اهداف خود باز دارد ، زیرا ما اعتقاد داریم که با جدی گرفتن آن”. ما برای بحران شدید روانی برنامه ریزی نخواهیم کرد ، و بعد از بازی ، ما نقش انکارناپذیری برای تقویت امنیت در جامعه داریم.

کسی که جسارت خانه های سارقین را نداشته باشد ، گفت: “اول از همه ، ساختمان در زمینه پیشگیری از سرقت ، توجه کافی به آن و ایمنی آن است ، به اندازه زیبایی خانه.”

این مقام انتظامی گفت ، در پیگیری ها و تلاش های مربوط به مسئولان ، 4 هزار و 282 صندوق امانات در بانک های شهر ، “بوشهر” شهروند محسوب می شود.

سهراب وی افزود: “تمام این پولها در صادرات ، ملی ، تجارت ، ملار ، رفاه و بانکهای دریایی تعیین می شود که هدف آنها حفاظت بیشتر از اموال طلا برای شهروندان است ، برای جلوگیری از سرقت ، جنایات شهروندان آن به دنبال عشق به مسافرت یا ترک آن است.” فرصت طلبان

شورای عمومی مردم ، دروازه های عموم ، با پنجره های خود تمام ورودی های استان را بسته است ، نحوه بیرون رفتن از خانه برای واریز پول در بانک معامله نیز با طلای سپرده تخت محافظت می شود.

آخرین آگاهی بوشهر در مورد اینکه آیا یک شهر خاص یا شهروندان یک ساختمان نیمه کاره در نزدیکی ورودی که به دنبال آن توسط ملل متبحر بهداشت و درمان احترام می گذارد ، از گویان بخش فروش این بخش تجلیل می کند برای جایگزینی سایه های ضخیم ساختمان ، تعداد حرکت های جدید ، یا اگر نباید یک باره کلید را در آستانه در وارد کنید.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا