عمومی

پیامبران، نخبگان بزرگ عالم آفرینش هستند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مطابق با نامه نگاری آماند ، از دفتر بچه از رهبر اصلی گله در استان قزوین ، آیت الله عبدالکریم عابدینی با خداحافظی از مراسم معارفه در راس بنیاد ملی لورم استان قزوین ، که در سالن جلسات استانداری برگزار شد ، گنجینه ای را در آنجا پیدا کرد برای بسیج تغییر فرهنگ شرکت برای اطلاع رسانی مشترک از بزرگ است.

در روز جمعه امام قزوین صحبت از سنتی می کند که پرورش یکی انتخاب می شود و اضافه می کند که قرآن کریم این واقعیت نیست که مانند بسیاری از آیات بر اساس سوره یاسین آیه ، خدای متعال ، که هدایت رسانه های جمعی مقدس را بر عهده دارد ، که نشان داد بخشی از شهادت را نخبه گرایی می داند.

او گفت ، من خدای متعال هستم که همیشه از جانب تو هستم ، و او را به او می آموزد که دانش تقوای تماس را بیاموزد ، به طوری که بر اساس یک خط در قرآن: “خدایا ، اکنون دانشمندان جهان را دارم که بخشی انتخاب شده است.” پرورانه خداوند متعال قرآن کریم.

بچه اصلی رهبر گله ، در استان قزوین ، با اشاره به اینکه حتی جهادگران قدرتمند ، که نخبگان را رهبری می کنند ، گفت: بر اساس آخرین آیه سوره حج است که می گوید کسانی که در صف مقدم هستند و از این قبیل مردم را در مورد کرامت گروه سکولار ، قومی تنگ نظر و همه تخلفات ، که گاهی اوقات می تواند به شرکت آسیب برساند ، هشدار می دهند و همچنین دانش و علم را به عنوان یک گل معرفی می کنند. .

آیت الله عابدینی در ادامه با مطالعه قرآن کریم انتخاب شد پیدا کردن یا می توانید ویژگی های آنها را ثبت کنید ، بنابراین همچنان باقی است که دلیل سردار سلیمان منتخب ما از این موارد است ، و توماس سید حسن نصرالله بود که فرماندار مالک عوفی نزد خدا بود.

وی اذعان داشت: هنگامی که خدای متعال پیامبران را به عنوان نخبگان بزرگ خلقت جهان هدایت می کند ، که علاوه بر خصوصیات شخصی وحی معصومیت الهی ، می توان دریافت که پیامبران همه نخبه سالاری را از نظر نخبه سالاری و یک کلمه برای معرفی یک توسعه دهنده ملاک قرار می دهند به اندازه کافی بزرگ نیست
آیت الله عابدینی آماده “برای سالهای طولانی ، و افشار تلاش و همدلی از جو در گل دولت ، که به دور از حزب ، حزب احزاب و دیدگاه های مخرب زیبا ، و آنها در این زمینه با نگاه پدرانه فعال هستند”.

سرانجام ، امام جمعه قزوین گفت: “امیدوارم راجب پور که تازه وارد میدان عمل نخبگان شده بود ، قیمت پیروزی خود بر نخبگان شهر و استان را که انگیزه ها و الگوهای گذشته است متوقف نکند. ” رقابت متعاقب آن.

در پایان این نشست ، کریم افشار ضمن قدردانی از زحمات رئیس سابق بنیاد ملی استان لرام ، علی رجب پور به عنوان رئیس جدید لرزه بنیاد ملی استان قزوین معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا