حوادث

پیام تبریک رییس جمعیت هلال احمر به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)

عضو جمعیت سرخ در نامه ای میلاد امیرالمومنین (ع) را تبریک گفت. روز پدر را به پدران بزرگوار شهدای جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

به گزارش تی تی آنلاین، پیرحسین کولیوند اطلاعات دریافتی از هلال احمر در فضای مجازی به شرح زیر اعلام کرد:

به نام خدا

«هر کس مسلمانان عادی را رد کند، چه عادی باشد و چه نباشد، با مسلمانان عادی باشد یا دشمنی کند، خداوند گناهان او را می بخشد».

امام علی (ع) می فرماید: «کسی که طوفان و آتش خطرناک را از جنگ با متجاوز یا مسلمانان باز دارد، خداوند گناه او را می آمرزد».

ما به عنوان شیعیان و پیروان حضرت علی (علیه السلام) بسیار خرسندیم که با مشاهده شخصیت دوک فیدلیس (علیه السلام) می توانیم به کمالات انسانی نزدیک شویم. یقیناً سنت علویان هدیه ای به ماست تا با جلب رضایت خالق و لذت آفرینش، خود را با این دریای خیر و سعادت دنیوی و سعادت آینده عرضه کنیم.

خدمت به مردم و رهایی آنان از سختی ها، یتیمان جز کوچکی از زندگی ایتام پارسا است، سفر مولوی به نمایندگی از بندگان ملت ایران در جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و هر قدم و هر اقدامی است. رنج انسانی و حمایت از زندگی مردم.

در کتاب خطیر نهج البلاغه از حضرت علی چنین نقل شده است: «خیر کن و هیچ نیکوکاری را دست کم نگیر، زیرا در حقیقت، کبیره کوچک و کوچک است».

می دانیم که به توصیه رهبر اول شیعیان، امر بشریت و مردم یاری در وجود ما زنده است و حمد خدا، داوطلبان عزیز، ناجیان عزیز، کارکنان پرتلاش هلال احمر و امام کشور عزیزمان. علی (علیه السلام) و فرزندانش (علیه السلام) همیشه به نیازمندان احسان می کنند.

سیزدهم رجب سالروز ولادت با سعادت حضرت علی (علیه السلام) که به نام روز پدر برای محبان اهل بیت (علیهم السلام)، پدران فداکار به ویژه پدران بزرگوار مزین شده است. شهدای ایران اسلامی و نیز کسانی که در میان ما عزیز بودند و اکنون به وطن بازگشته اند و انشاالله بر سر سفره محبت دوک مومن امام علی (ع) میهمان هستند. قادر به افتخار آنها
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا