فرهنگ و هنر

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «رحیمی کناری»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر گرامی شهدا

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت ماجده و مومن «حاجی خانم خیرالنسا نظریان کله باستی» مادر گرامی شهیدان سرافراز «عسگری، مهدی و علی رحیمی» را تسلیت گفت. . قناری”.

به گزارش تی تی آنلاین، متن پیام آرامش دکتر. سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی اینگونه است:
ما برای خدا هستیم و به سوی او باز خواهیم گشت
خانواده محترم شهیدان گرانقدر رحیمی کناری
سلام
ایمان و فداکاری مادران شهدای والامقام که عزیزترین فرزندان خود را در راه خدا و اسلام و حمایت از ارزشهای نوین تقدیم کردند، قابل وصف نیست و صبوری زیبای این زنان مؤمن و بزرگوار را نمی توان ستود. . .
این مصیبت وارده را به خانواده معزز مرحوم مجده و مومن «حاجی خانم خیرالنسا نظریان کله باستی» مادر معزز شهیدان «عسگری، مهدی و علی رحیمی کناری» تسلیت عرض می نمایم.
بی شک ایمان و اراده واقعی شهدای سرافراز در اعتقادات محض و پاک والدین گرانقدرشان پرورش یافت که نقش بانوی ارجمند در میان آنان برای تربیت روح و مقاومت لازم است. مادر بزرگواری که به شهادت فرزندان عزیزش افتخار می کرد، با ایمان و استقامت راه آن شهیدان بزرگ را ادامه داد. به راستی فقدان این سوره های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار غم انگیز است.
اینجانب از حیث انسانیت و ایثار به مقام تکریم و ایمان و صبر باز می گردم و از خداوند متعال برای آن مرحوم طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم. امید است به فضل الهی و فرزندانش پس از شهادت مشمول رحمت الهی شوند.
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی.
پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا