عمومی

پیام تسلیت قالیباف درپی درگذشت آیت‌الله ترابی دامغانی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در خبری درگذشت. مجاهد رحیزکار ابوالشهید آیت الله حاج سید محمود ترابی دامغانی تسلیت گفت.

پیامک های زیر

به نام خدا

ا مات الالم لم قیمت الإسلام لمة ا

پیوس مرد و جهان مرد مجاهد رحیزکار ابوالشهید آیت الله حاج سید محمود ترابی دامغانی، مؤسس مدرسه علی بن موسی الرضا(ع)) قم یکی از اعضای شورای حوزه های علمیه استان سمنان و سخنان پیشین دامغان در روز جمعه، تغییری در ذهن و برداشت ایجاد کرد.

این روحانی وارسته و وارسته از مروج نهضت اسلامی و از یاران مخلص و پیشوای امام بود که در تمام عمر خود به تحصیل و گسترش علوم الهی و تربیت طلاب و اعتلای شعائر اهل بیت پرداخت. الف) خدمت به شریف ترین مردم استان سمنان و انجام امور خیریه و عموم مردم.

تفسیر دفاع مقدس رزمندگان از منظر این عالم وارسته و معلم اخلاق در جبهه و بعد. برنامه ها سودمندی و سخنان فروزانشان در محور عملیاتی به فراموشی سپرده می شود و فرزند دلبندشان سید محمدعلی ترابی را همزمان تقدیم شهید و انقلاب کردند.

ضایعه درگذشت این روحانی سرافراز، حوزه و روحانیت ارجمند، مردم معزز استان سمنان و بویژه استان دامغان، خانواده ای صمیمی و شریف را برای آنان که هم اکنون در جوار فرزند ایشان هستند تسلیت عرض می نمایم. شهید لاتا و با اولیای الهی و برای بازماندگان صبر از خدای متعال می خواهم.

دکمه بازگشت به بالا