فرهنگ و هنر

پیام دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان

به مناسبت ماه مبارک رمضان ، دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت پیام تبریک به مردم محترم ایران به ویژه اهل سنت کشور ارسال کرد.

به گزارش تی تی آنلاین ، حجت الاسلام والمسلمین لطفیان ، دبیر شورای برنامه ریزی مدارس دینی اهل سنت علوم دینی اهل سنت ، به مناسبت ماه مبارک رمضان خطاب به مردم شریف ایران به ویژه مردم ایران. سنت کشور پیام تبریک صادر کرد.

پیام لطفیان به شرح زیر است:

به نام خدا مهربان ، دلسوز

شهر رمضان مکانی برای عبادت برای کسانی است که به راهنمایی و هدایت اعتقاد دارند و شما جزء کسانی هستید که ایمان آورده و ایمان دارید.
ماه رمضان ، عبادت ، نماز و بردگی خالص فرا رسیده است و خداوند متعال این فرصت را برای ما فراهم کرده است که در بهترین ماه او شرکت کنیم تا با بهره گیری از آموزه های الهی و پیروی از زندگی پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار بتوانیم از گرد و غبار بدن لذت ببریم. بگذارید در چشمه های روشن این ماه بدرخشیم و شادی های شام پروردگار را از طریق لحظات ناب دعا و عبادت تجربه کنیم.

ماه رمضان امسال ، هنگامی که ما مجبور خواهیم شد در خانه بمانیم تا از عود بیماری کرون جلوگیری شود و از حضور در این جلسات بزرگ ماهانه و جلسات معنوی منع شود ، فرصتی برای نماز ، دعا و معاد است. او به همراه خانواده خلق می کند و شهد دعا و نیایش را در دهان انسان می گذارد. زیرا قرائت قرآن و رعایت تقوا ، زمینه بازگشت به ذات الهی و زندگی عالی انسان را فراهم می کند.

با آمدن ماه مبارک رمضان ، مهربانی ، نعمت ، بخشش ، دعاهای اسرار آمیز و خدمت به مردم شریف ایران به ویژه جامعه اهل سنت کشور را به شما تبریک می گویم و از خدا می خواهم که اطاعت و عبادت شما را بپذیرد.

امیدوارم که همواره فداکاری به خدا ، ایمان و صمیمیت را با رحمت بزرگ خداوند دنبال کنیم تا پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری برای حفظ وحدت اسلامی و همچنین دفاع از وحدت الهی را هدف اصلی خود بدانیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا