اجتماع و خانواده

پیام فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور به‌مناسبت روز خبرنگار

رهبر یگان حفاظت از محیط زیست کشور با صدور سخنان تبریک و فروش روز فرصت.

با توجه به تی تی آنلاین، جمشید محبت خواهانی سخنان تبریک و فرصت روز روزنامه نگار (8 مارس) صادر کرد ، متن آن به شرح زیر است:

“خبرنگار بهروز ، که به افتخار شهدا مفتخر است ، محمود صارمو با خبرنگار جمهوری اسلامی مکاتبه می کند و حمایت از ارزش و حرمت بدن نیشکر ، ازدواج با اشیاء با ارزش و فعالان در زمینه اخبار و رسانه ها را نشان می دهد ، مکان و رسالت این گروه را نیز هشدار داد این اطلاعات در دنیای امروز حائز اهمیت است. به رهبری اعضای جامعه باید از او باشد و روش کار وی در این جهت درک صحیح و منافع و مزایای ملی است.

تردید بسیار دور است ، و باید با مهارت تحصیل کرد و خبرنگاران زحمتکش در همه اوضاع اجتماعی و شرایط موجود در کشور خود ، به ویژه در یک زمینه بزرگ ، و چالش های زیست محیطی عملکرد خود را در انجام مأموریت و تعهد اخلاقی انجام داده اند و همه دشواری ها را که ابتکار عمل را پیشنهاد می کند تا مورد تقدیر قرار گیرد ، و دفاتر آنها صمیمانه از وی تشکر کردند.

در حالی که آنها همه اینها را برای روزنامه نگاران ، روزنامه نگاران ، در اختیار مردم می گذارند تا توسط اسناد رسمی روز یک روز فراهم شود ، من تشکر می کنم ، از زحمات خوب عزیزان در مدرسه ، معلم نقش پوشش گفتن به پیام رسان را بر عهده دارد ، و می دانیم ، در منطقه دست او از واحد حفاظت از محیط زیست ، و می دانیم که در منطقه دست او از یگان حفاظت از محیط زیست است ، و خدا را شکر می کنم از غرور آنها و پیروزی او بر سر همه چیز. “1 مشکل دارید.”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا