عمومی

پیدا و پنهان علت خاموشی‌ها در لرستان/ قطعی برق تا کی ادامه دارد؟ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

فریدون خودنیا خاموشی های اخیر در لرستان ، و گفت: گفتن: او با عشق گفت: “چندین نیروگاه که بومی برق هستند ، ساخته نشدند.”

نیروگاه های حرارتی در حال تعمیر

وی گفت: همچنین زمستان سال گذشته به دلیل کمبود بنزین ، نیروگاه هایی که پس از تخلیه آب استخرها برای ماهی ها و دیگر نیروگاه ها تولید برق می کنند باعث خاموشی می شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع عمومی لرستان افزایش مصرف برق توسط مردم را عامل دیگر این خاموشی ها دانست ، وی گفت ، میزان باران بسیار کم است و اکنون نیروگاه های برق آبی ما کاملاً بیش از نیروگاه بوشهر است و در دنیا نیز وجود دارد . تولید گیاهان هنوز با هزینه برق بهبود نیافته است ، هیچ نتیجه ای وجود ندارد.

خودنیا وی اظهار داشت: هنگامی كه ما در برابر كمبود تولید برق در كشور گرمای زودرس خود را ارائه دادیم و هیچ مشكل فنی در استان وجود ندارد و شبكه توانایی دو برابر كردن آن را دارد. از برق این حامل نامه برای توزیع برق در استان است ، اما چقدر باید یک ولایت را تحویل داد ، همه در استان.

وی افزود: هیچ محدودیتی در رابطه با این موضوع وجود ندارد ، ما مجبور شدیم بین مصرف واقعی تفاوت کمی ایجاد کنیم.

در کشور برق وجود ندارد

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان با تأکید بر اینکه این برنامه در فضای مجازی تهیه شده و از استان مطلع می شود ، گفت: شرکت برق محلی و طبق برنامه زمان بندی شده.

خودنیا وی با بیان اینکه این برنامه نیز امکان پذیر است و نمی توان آن را به صورت 100٪ اجرا کرد ، گفت: “این برق در کشور تولید نمی شود و دلیل خاموشی است ، اما دلیل دیگری دارد و این واقعیت که برق مصرف کنندگان واقعاً “هستند. دیگر ظاهر نشود

وی گفت: اگر 10٪ در مصرف برق صرفه جویی كنید مردم باید مشاهده و كمك كنند. مرطوب ما هیچ خاموشی نداریم ، اما متأسفانه ، برق زیادی مصرف می کنیم و دلیل این امر این است که قیمت برق برای بسیاری از مردم ارزان و برای بسیاری گران تر است ، زیرا برای سلامتی همسایه ما گران است ، اما بسیاری از مردم می گویند که ما عبور می کنیم و کسی که پول ندارد ، و پرداخت در جای خود.

یک برنامه می تواند سیاه باشد

مدیرعامل شرکت توزیع عمومی لرستان نباید به دنبال بهینه سازی مصرف برق در مردان مختلف در کشور باشد و مردم باید مدیریت مصرف کنند ، به عنوان مثال آنها را مجبور به مدیریت در هر صورت می کند ، ما انتظار داریم مردم از این طریق در این زمینه کمک کنند در پایان هفته ، با ورود نیروگاه های جدید بسیاری از مشکلات حل شده است.

خودنیا وی در ادامه با تأکید بر اینکه بحث در مورد خاموشی ها ، طبق برنامه ، گفت: به عنوان مثال ، دیروز این برنامه را در وب سایت شرکت ارائه دادیم و امشب نیز در مورد شما اطلاع می دهیم ، اما این برنامه 80٪ امکان پذیر است. 20٪ ، این است که می توان آن را انجام داد ، و قبلاً ساخته شده است ، که نمی توان آن را انجام داد ، زیرا پیشرفت و قرار دادن آن در یک مکان برای اینکه بتوانید مطلع شوید ، و همچنین برای بازدید نیز وضعیتی است که و با استفاده از این نوع ارتقا to تجارت عمومی در فضای مجازی.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا