ورزش

پیروزی ویژه ذوب آهنی ها برابر ارتدوکس اردن

پیروزی بزرگ ذوب آهنی مقابل ارتدکس اردن

تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان در هفته سوم سوپرلیگ غرب آسیا به مصاف اردن ارتدوکس رفت.

آژانس محبوب به نقل از تی تی آنلاین; هفته سوم سوپرلیگ بسکتبال غرب آسیا در حالی دنبال شد که شاگردان فرزاد کوهیان در تهران میزبان ارتدوکس اردنی بودند و در مجموعه آزادی به بسکتبال پرداختند.

این دیدار از ساعت 16:30 آغاز شد و ذوب آهن کوارتر اول را با نتیجه 32 بر 26 به پایان رساند تا قدرت حریف از ابتدا دیکته شود اما جدال دو تیم در کوارتر دوم دنبال شد. نماینده اردن با نتیجه 17 بر 14 پیروز شد.

ذوب آهنی ها در کوارتر سوم بیشتر روی گل های خود تمرکز کردند و با چرخش توپ سعی کردند به اهداف خود برسند. هر چند سه شوت شاگردان کوهیان در این بازی موثر بود اما به نظر می رسید آنطور که باید دفاع نکردند اما این کوارتر نیز بر حسب نیاز با برتری 26 بر 23 ذوب آهن به پایان رسید. تا سه ماهه چهارم تمدید شد.

در کوارتر چهارم بازی نماینده اردن که نمی خواست در تهران ببازد سعی کرد نتیجه را جبران کند. در آن سوی زمین نیز ذوب آهن در خانه تلاش می کرد تا از این دیدار نهایت استفاده را ببرد و 2 سه امتیازی ذوب آهن باعث شد تا سبزپوشان اصفهانی فاصله خود را با حریف افزایش دهد. کوارتر چهارم با برتری 17 بر 13 به سود سرمربی ایران به پایان رسید تا ذوب آهن با نتیجه 89 بر 81 پیروز میدان شود.

گل تیم ذوب آهن در مرحله مقدماتی سوپرلیگ بسکتبال غرب آسیا به شرح زیر است:

چهارشنبه – 5 فوریه 1401

ذوب آهن اصفهان – بیروت لبنان

پنجشنبه – 25 مارس 1401

اتحادیه سوریه – ذوب آهن اصفهان ساعت 19:30

پنجشنبه – 3 آوریل 1402

اردن ارتدوکس – فولاد آهنگری اصفهان

پایان پیام //

پایان پیام //

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا