اجتماع و خانواده

پیش‌بینی افزایش موارد ابتلا در خوزستان در چند روز آینده

تی تی آنلاین / خوزستان معاون وزیر بهداشت با اشاره به آخرین وضعیت جمعیت تاج در خوزستان ، گفت: “تعداد مبتلایان به آن رنج می برد که به میزان قابل توجهی کاهش یافت ، اما رقم بالای یک نفر است و من فکر می کنم یک افزایش نسبی در چند روز آینده در استان خوزستان داشته باشد. .

دکتر. ایرج حریریچی در حاشیه جلسه ستاد مدیریت تاج در خوزستان که امروز (4 اکتبر) برگزار شد ، گفت: حکم خوزستان از اواخر شروع بیماری در حال افزایش است.

به گزارش تی تی آنلاین ، و اضافه کرد: “این روند رو به رشد قابل توجهی در استان خوزستان بود اما یک برنامه بسیار خوب است زیرا از سایت گرفته شده و حکم منتفی شده است.”

حریرچی اظهار داشت: تعداد افرادی که از یک بیمار رنج می برند به میزان قابل توجهی کاهش یافته است ، اما رقم بالای یک نفر (مرد انتقال از بیمار به بیمار دیگر) و فکر می کنیم در چند روز آینده استان خوزستان افزایش نسبی داشته باشد.

وی با اشاره به نتایج جلسه امروز ستاد تاج در خوزستان ، اظهار داشت: توصیه می شود برای رفاه اجتماعی در مسائل بهداشت شخصی و اجتماعی خوزستان تا حد امکان ادامه یابد تا کمترین میزان ممکن از کمترین تأثیر را برای افراد مخالف داشته باشد؟

معاون وزیر بهداشت ادامه داد: همچنین تصمیم به افزایش آزمایش گرفته شد و تشخیص موارد در مراحل اولیه بیماری و همچنین جدایی از کسانی است که باید به اولین توجیهات آموزشی و منطقی تبدیل شوند ، در غیر این صورت باید در محیط کار و خانواده تدریس شود. “

وی افزود: در سومین اقدام جنگ ، نمونه های بسیار بیشتری از آن دسته از بیمارانی که با مثبت در تماس هستند و نیستند.

حریرچی خوزستان با توجه به مراقبت های بیمار در بیمارستان ها آماده شد. این در حالی است که خوزستان نسبت به چند هفته گذشته رو به افزایش است ، اما شیوع قالب خوزستان کمی بالاتر از میانگین ملی است. و با این حال استان های خوزستان و جمعیت اندک.

وی گفت: “مردم به مدت سه ماه در شرایط دشوار و روابط اجتماعی قرار داشته اند و باعث کاهش چشمگیر نگهداری و احساسات می شوند.” وی در شرایط سختی به سر می برد خوزستان از زمان وضعیت ویژه ملی و استانی تحمل کرده است.

معاون وزیر بهداشت اضافه کرد: ما از خردمندان ، دانشمندان و متدینین استان خوزستان می خواهیم که خانواده ها را کاهش دهند و از چگونگی تبعیض تبادل نظر کنند و این امر چگونه هیچ گونه تأثیر اقتصادی ندارد که مراسم عزاداری ، عروسی و عید سعید فطر به کشور سفر کند. مقامات می توانند اقتصاد را باز کنند. ” مردم باید حداکثر نگهداری خود را انجام دهند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا