بین الملل

پیمان رهبران یک قبیله یمنی با ارتش یمن علیه ائتلاف سعودی

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین تی تی آنلاین ، سران و بزرگان قبیله “مراد” که اکنون در استان “مأرب” است امروز (شنبه) وارد صنعا شدند و توسط انصارالله ارتش ویتنام علنی شدند.

به گفته آل آل یامنو درخبر ، در آغاز ظهور و قبایل مراد قدیمی استان صنعا را دریافت کردند. سعودی ها از این استان ، سه عنصر در جدایی یک نوع مأرب وجود دارد که می تواند تأثیر عمده ای داشته باشد ، زیرا شما در جریان اختلافات شهادت داده اید: اما ماه های آخر جنگ انجام شده منفی است.

هنگام ورود آنها به صنعا ، و قبیله ارشد مراد سعودی گفتند که وی سالها تصویر نادرستی از جنبش انصارالله بین قبایل مأرب پخش کرده است و اکنون تبلیغات علیه قبیله مراد بد آغاز شده است.

قدرت ارتش یمن در برابر آنها ، قبیله انصارالله در چاه است ، برای توسعه استان مأرب “به عمل مراد این چیزها: اما سه”.

استان مأرب یمن مبتنی بر یک دلیل است ، و این که این شاهزادگان قبایل با عربستان هستند انواع مختلفی از تجزیه و تحلیل وجود دارد ، از آنجا که جنگ ، و ارتش یمن و انصارالله ، و چشمه های مردم از کشور ، فدراسیون منصور هادی ، چیزی وجود ندارد به عنوان یک ارتش در آراستگی قدرت به معارب باشد. .

بزرگان مراد سه همچنین اظهار داشتند که وی سربازان ارتش و کمیته های مرکزی در عربستان سعودی ، امارات مستقیم نخواهد بود و ابراز امیدواری کرد که فرزندان قبیله مراد باشند که از هشدار سعودی جدا شوند و پس از آن.

در همین حال ، نامه ای از رئیس جمهور استان منصور هادی مأرب ، وزیر دفاع دولت استعفا داده بود و آنها به رسانه های اجتماعی استعفا داده بودند ، مراد با اعزام نیروهای خود به این جنبش پیوست و اسلحه را ضبط کرد و آنها را به انصارالله سعودی جهانی داد. در نامه ای مبنی بر تبدیل این سه ادعا که در یک شکست انجام شده ، برنامه های نظامی است.

محمد علی الحاتم ، رئیس اصلی کمیته انقلاب ویتنام ، به رهبران قبیله مراد گفت که این سه نفر اکنون توسط دولت صنعا و ارتش و کمیته های مردمی با این مشکلات کاملا پشتیبانی می شوند.

پیام نهایی / متر


دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا