استان ها

پیگیری 2 رویکرد «گردشگری سلامت» و «صنایع تبدیلی مواد غذایی» در اردبیل

اما به گفته آنا ، خبرگزاری مطبوعاتی علت اردبیل و ادعای حسین منفرد و توجه زیاد ما به معرفی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاپور را برای خواندن آن ارسال کرد: و ، بیله سوار مغان ، شعبه تماشای این دانشگاه ، و به طور کلی برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل در این مراسم اظهار داشت: در روشنایی شهر و منطقه بیله سوار مغان توصیف قطعه غیر قابل توصیف بهشت ​​غیرممکن است ، که از نظر ماهیت و مکان استراتژیک منجر به رشد و افزایش جمعیت می شود. .

اسحق راسول ادامه داد: این دانشگاه پیشرفت واقعی به سمت برنامه در سراسر کشور و حل چالش های منطقه در نزدیکی تولید دانش دانشگاه ، تولید اتصالات و توسعه علم ، شرکت ها به هم نیاز دارد.

این مقام مسئول افزود: در این راستا ، صفحه اول دانشگاه آزاد اسلامی ، دانش مبتنی بر تمرکز شرکت های توسعه ملی ، از جمله صنایع غذایی و صنایع غذایی ، صنایع غذایی ، مشکلات اقتصادی حل شده است.

وی افزود: “من امیدوارم که شهرستان برخی از کارها را به ویژه از دانشگاه آزاد انجام دهد.” ما در راه شهدای مقدس ادامه می دهیم و دستاوردهای انقلاب اسلامی را حفظ می کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل ، حسین منفرد را برای ارزشمندی اش اعتراف کرد ، شاید تبریک بگوید که خدمت جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمیت را می داند و گفت شاپور جودی کودکی شایسته ، انسان دوست و دلسوز از منطقه مغان است که رئیس دانشگاه آزاد اسلامی است. بوگوسوار مغان فارغ التحصیل شد.

بوگوسوار مغان از طریق دستاوردهای علمی در م effectiveثر نقش داشته است

بیله سوار مغان به عنوان یک شهر آزمایشی برای برگزاری این مراسم اظهار داشت: شهر بیله سوار مغان از طریق حمایت های مالی زیادی از جمله دانشگاه فعلی که نقش اساسی در ساخت دانشگاه نیازی به علمی نیست.

حسن قبادی افزود: “استعدادهای طبیعی ، از جمله مشتری بارور بین المللی و طبیعت ، در این منطقه و ایجاد منطقه تجارت آزاد مورد نیاز است.

در این مراسم ، حسین منفرد در گزارش پایان دوره ، ارائه دو دوره دوره صدراعظم و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ، بوگاوسوار مغان ، واحد ، که در آن ایجاد تعداد زیادی از آنها ارائه شده است ، ارائه شد. از بزرگترین مناطق پیر در دشت پست ، و در ایجاد و بهره برداری از فضیلت دانش آن ، مطابق با جوامع ، و در آن او یک چیز تفکر بود ، و آنها که توصیه های شهری را می شنوند. کرد

پیام آخر / 4103/4062 /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا