اجتماع و خانواده

چالش‌های ‍‍پلنگ ایرانی برای حیات

در همانجا پرشیا یکی از خطرناکترین گربه های پلنگ گربه ای کشور است ، با یک سال گزارش از گزارش های متعدد و آسیب به گونه ها.

به گزارش تی تی آنلاین ، آخرین اخبار در مورد از بین رفتن یقه پلنگ بر روی ایران در منطقه این صفحه پنجشنبه گذشته (22 فوریه) در یوغ دردوی ، شهر خفره استان خراسان رضوی ، به دلیل خفگی ، از سگهای گله گرفته تا گزش و فک ، استان متخصص در دامپزشکی و در آن فضا و در آن یافت شد. در این میان ، اگر اغلب اوقات انجام داده اید ، متخصصان نسبت به رشد سگ های گله دار از طریق فراوانی جمعیت و ورود به حیات وحش زندگی آنها و صدمات جبران ناپذیر در کشور خود هشدار داده اند ، به ویژه گونه های ایرانی و گونه های یوزپلنگ به عنوان یک پلنگ ، گونه در حال انقراض.

از آنجا که خطرات ناشی از حضور سرگردان در بیابان ، آنها انکار می کنند که برخی از سگها ، گاوها و خراسان رضوی ، مورد دیگری وجود دارد و دارای زنجیره ای از تغییرات در ماهیت تلفات است یا پلنگ تایید اهمیت این مشکل است.

به گفته آژانس حفاظت از محیط زیست ، یکی از مهمترین تهدیدات کشور در مورد نادرست بودن پلنگهای شکار پلنگ در ایران ، بد و قرار دادن اجساد در مناطقی که این گونه وجود دارد ، در حالی که برخی دیگر علت مرگ گزارش شده است در سالهای اخیر. یک دام ، متعلق به مبارزه است ، و توانایی فرد ، آهن و توسط سگ ها ، و اگر آنها اشتباه هستند. به عنوان مثال ، “نازاک” – یک پلنگ ماده 5 ساله از هرمزگان – یکی از پلنگ ها بود که در مشت آنها گیر افتاد و در نهایت منجر به قطع دست چپ وی شد. پس از این حادثه ، حمیدرضا فتاحیان ، رئیس بیمارستان دامپزشکی فتاحیان و منتظمی شهاب الدین ، ​​مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست ، بر لزوم کاهش زمان امداد حیوانات آسیب دیده و جانوران تندیس خدمات اورژانس تأکید کردند. در کشور.

با این حال ، در برخی موارد ، وقتی که دام به دام افتاده در بیابان است ، و در موارد دیگر تجویز شده توسط شکارچیان ، دامداران ، کشاورزان ، زنبورداران از حمله به میوه های زمین و همه جانوران منطقه جلوگیری می کند. بنابراین ، کارشناسان معتقدند که برخورد با متخلفان به طور جدی محصولات تخریب شده ، در شکار و گاو ، حیوانات ، و تهمت کشاورزان مستأجر ، دامداران و سایر موارد برای خسارت توسط نویسنده دریاچه ضروری است. و همچنین به موقع این چیزهایی که ما از

عبدالله سالاری – بوم شناس و ساختمانهای فرعی قطر – این نیاز پلنگ در برابر آسیب محافظت می کند وی تأکید کرد که خسارات شرکت های هواپیمایی حفاظت از محیط زیست در اثر حمله پلنگ ایرانی در تفاهم نامه تفاهم نامه سالهای امضا شده و یک سال بیمه تأمین شده است ، اما درد بعدا ذکر خواهد شد ، شرکت هواپیمایی و حفاظت از محیط زیست تا دلایلی گسترش می یابد. تمام نکرده ام. پلنگ ایرانی واقعیت عدم صدمه به انگیزه فرد است ، زیرا او از طریق او باعث افزایش تعداد کشتار مردان آنها شد.

با توجه به ارزش حیات وحش و تحصیلاتی که وجود دارد این است که برخی از آگاهان گونه ها در جوامع محلی برای تقویت اصل وضع شده اند ، بنابراین باید جوامع محلی را به کار گرفت ، اما این حیوانات متخصصان اعتقاد دارند که برای مدت طولانی ، حملات جانوران وحشی ، که به ذهن اطمینان می دهند ، برای خسارت وارده. اگر این کار را نکنید ، نه تنها می تواند در فرهنگ جوامع محلی و آموزش به او انجام شود.

به گزارش تی تی آنلاین ، پلنگ ایرانی یک گونه در معرض خطر انقراض است ، نیازها و راه حل هایی برای کمک به بقای ما دارد. این برنامه ها شامل خسارت به موقع خسارات وارده به محصولات زراعی و دامی کشاورزان و دامداران برای کنترل جمعیت سگهای ولگرد ، گاو و همچنین این واقعیت است که آژانس حفاظت از محیط زیست برای تصمیم گیری بهتر اقداماتی را انجام می دهد تا از این طریق فعالیت را انجام دهد .

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا