حوادث

چالوس یک‌طرفه می‌شود/ ترافیک نیمه‌سنگین در ۳ محور و بارش باران در ۱۲ استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی حمل و نقل ایمن کشور از بسته شدن جاده چالوس از عصر امروز خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با تی تی آنلاین. وی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی حمل و نقل کشور گفت: بر اساس آخرین گزارش های دریافتی از مراکز راهنمایی پلیس سراسر کشور تردد در مناطق در مسیر شمال به جنوب به محور چالی انجام می شود. مایانک، انارک و سیابیشه نیمه سنگین است. وضعیت مشابهی در مناطق شمال به جنوب محور هراز در بایجان و آب اسک دیده می شود.

وی با اشاره به یک طرفه شدن محور چالی گفت: بر اساس تصمیمات ترافیکی جنوب به محور شمالی چالی از میدان امیر کبیر به سمت مرزن آباد از ساعت 2 بامداد ممنوع است جاده از شمال به جنوب یک راه می شود. . ارتباط ترافیکی در محور آراز نیز خوب است و برنامه ای برای یک طرفه شدن آن نداریم.

شیرانی ادامه داد: در مسیر پل قزوین – کرج محدوده گلشهر و حدفاصل مرز شهید کلانتری تا پل فردیس ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

وی درباره آخرین وضعیت جاده های مناطق گفت: در برخی مناطق استان های آذربایجان، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، قم، مرکزی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان بارش باران گزارش شد. بنابراین از شما رانندگان می خواهیم با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و از خودداری کنند.

شیرانی درباره محورهای بسته نیز گفت: محور ریگان – ایرانشهر و محورهای لاسم – ارجمند و زرآباد – چاهان مسدود است و در صورت مسدود شدن این محورها تردد از مسیرهای متناوب انجام می شود.

بیشتر بخوانید: نکات عالی برای دنبال کردن رانندگان زمستانی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک شهرستان فرجا با اعلام شماره ترافیکی 120 از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر با این شماره تماس گرفته و از آخرین وضعیت جوی و ترافیک جاده‌ها و همچنین بسته و محدودیت راه‌ها مطلع شوند. مناسب ترین زمان و مسیر را برای سفرهای خود انتخاب کنید.

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا