بین الملل

چرا طرفداران ترامپ از او دست نمی‌کشند؟/مذهب، اقتصاد و نژاد فاکتورهای اصلی حمایت از ترامپ

در مصاحبه ای با دانش آن آمریکایی ماهر

به گزارش گروه بین الملل گروه بین الملل خبرگزاری میزان ، ترامپ یک پیروزی غیر منتظره در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2016 است که بسیاری از سؤالاتی را مطرح کرد که برای این برنامه مورد توجه عموم است. ترامپ در نظرسنجی های انتخاباتی پیروز شد و احتمالاً برای برنامه ریزی رقیب خود ، هیلاری کلینتون پیروز خواهد شد. جالب اینجاست که نظرسنجی های اخیر در مورد انتخابات سال 2020 نشان داد که ترامپ اکنون با ایمان پذیرفته و مورد استفاده گسترده قرار گرفته است ، اما با این وجود محبوبیت آن پس از شیوع شوهر و افتخار و اعتراضات در ایالات متحده ، تبدیل شده است ، این مورد میزبان جنجالی میزبان کاخ سفید است که دوباره پیروز شد. باریک
به عنوان مثال ، در اواخر ماه مه ، یک نظرسنجی رویترز نشان داد که حداقل 41 درصد از آمریکایی ها در صورت بروز بحران اقدامات افتخار ترامپ را تأیید می کنند ، اگرچه کارشناسان معتقدند که رئیس جمهور نیز مرد یا تلاش های دولت فدرال را برای کنترل تاج ها نیز دست کم گرفته است. اخیراً شروع شده است. با این حال ، به عنوان محبوب ترامپ چرا شرکت آمریکایی با وجود قابل توجهی از بخش قابل توجهی از رئیس جمهور خود؟

دونالد ترامپ

برای پاسخ به این سوال ، و مصاحبه ای با غلامزاده حمیدرضا ، کارشناس مسائل آمریکا انجام داد. و او معتقد است که برای او آسان است ، از تعصب غلامزاده بسیاری از پارتیزان ترامپ دست بر نمی دارد.
وی گفت: “بدن بزرگواری ترامپ بدنی نیرومند و تفسیر بسیار مثبت منفی یا مثبت ترامپ را درک می کند”. “از زمان آغاز انتخابات ریاست جمهوری ترامپ: 43-42 درصد از میانگین نظرسنجی هایی که انسان از ترامپ حمایت کرده است و این روند امروز نیز ادامه دارد.”

با توجه به شخصیت غلامزاده ، بهتر کردن ترامپ را خوشحال می کنیم با کمک مفهوم حقیقت قابل حل نیست.
وی گفت: “غالباً پوسته جایگزین حقیقت و غلط در تعامل با افکار عمومی می شود.” برای مثال ، وی اظهار داشت که جمعیت در محل دفتر بزرگتر از دفتر اوباما است. بعد از تصاویر که این دو مراسم را مقایسه می کند و سخنان ترامپ را روشن می کند. که این درست نیست ، اما این که او و شخص دیگری او را دریافت نکردند ، این نمونه دیگری است که موضوع تاج آن است. وقتی گفته می شود که تعداد افراد در کل دارای بیماری قلبی عروق بیماری کرونا است زیرا مردم امتیاز بیشتری نسبت به سایر افراد دارند که ثابت شده است. ” قرار دادن با نجات از. “

ترامپ در ترکیب جمعیتی نظر افراد برای ایجاد یک نمایشگاه
ترامپ پرسید ، نظر رای مردم چیست ، غلامزاده و گسترده ، آنها توسط سه عنصر ذکر شده ، زندگی مذهبی ، اقتصادی و نوع چیزی احضار شده اند.
او درباره انجیل مسیح می گوید ، كه تقریباً 30 درصد از جامعه آمریكا را تشکیل می دهد و بخش اعظمی از ترامپ باعث می شود كه آنها قضاوت عادلانه ای انجام دهند. ترامپ مبانی تبشیر از در نظر گرفتن این اطلاعات و از حمایت رئیس جمهور ایالات متحده از اسرائیل خوشحال است.
به گفته ترامپ و جمعی از هواداران سابقه اقتصادی خوبی را در نظر می گیرند و کار او را به عنوان یک داستان اضافه می کنند.
غلامزاده می گوید: “در نظرسنجی ها عملکرد ترامپ در بخش های اقتصادی را بیش از سایرین می بینیم و تأیید می کنیم.” افتخار به بحران و کاهشی در اقتصاد آمریکا ، در هفته های اخیر علائم جستجو وجود داشته است و نمی توان در نشانه دیگری از ترامپ تفسیر کرد. عملکرد خوب “
گروه سوم ترامپ ، که از این مسابقه حمایت می کند.

ترامپ
وی افزود: “برده داری در ایالات متحده از بین رفت ، اما فرهنگ برده داری هرگز فراموش نخواهد شد.” وی افزود: “علیرغم نابینایان در تقسیم عادلانه دهه های اخیر در ایالات متحده ، افکار نژادپرستانه توسط سفیدپوستان و سفیدپوشی کم می شود. خود. “فرهنگ ریشه سفید دولت است و نمی توان آن را ریشه کن کرد و نظم را از اجبار بیرون آورد. “
ترامپ غلامزاده معتقد است که نزدیک شدن به اعتراضات سیاهپوست آمریکا پس از مرگ جورج پرکینز که ریشه در فرهنگ دارد ، سخت است.

شما تلاش های بزرگ برای سوپرماسیست های سفیدپوست را پر می کنید
وی گفت: “ترامپ تهدید كرد كه با شروع غارت ، داخل می شود. شروع به تیراندازی می كند.” آخرین گفته های میامی که والتر هادلی در رهبر سیاهپوستان در سال 1967 مارتین لوتر کینگ گفت ، در Ap به پرواز درآمد. “ترامپ می دانست که چه اتفاقی افتاده است که سوپرماسیست های سفیدپوست به نفع آنها نگاه می کنند ، بنابراین آنها از آن استفاده می کنند.”


بیشتر بخوانید:

معترضان ترامپ از مطالعه آمریكا / اعلام آمادگی در مورد ، پایگاههای نظامی واشنگتن می ترسند


غلامزاده معتقد است که یک فقیر ترامپ سفیدپوست بیش از هر چیز دیگری از آن حمایت می کند ، زیرا این فقط صحبت از صحبت های عمومی است.
وی گفت: “مسیحیان اقلیت شهروندان هستند و این نابینایان است ، شما ممکن است برای فقرا به حمایت از معیشت و رفاه اجتماعی بپردازید ، اما به دلیل اینکه این یک سطح سفید نیست ، برای جلوگیری از این کمک است.” سیسرو در دفاع از خود به مردم و کسانی که از ترامپ حمایت می کنند مشاهده شده توسط کسانی که مخالف هستند ، برای هدایت ما. “ملت سیسرو جای خود را گرفت و تنها گزینه موجود ترامپ است”.
پیام انتهایی / (4) 106 /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا