ورزش

چلنگر: این شایعات کذب است؛ درویش حتی برای برانکو سبیل گرو گذاشت!

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین؛ رضا چلنگر نماینده برانکو ایوانکوویچ در ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تی تی آنلاین درباره جلسه رضا درویش با برانکو ایوانکوویچ در کشور قطر که در نهایت منجر به پاسخ منفی این مربی کروات به پرسپولیس شد، توضیح داد: درویش تمام تلاشش را انجام داد و حدود دو ساعت و نیم صحبت کرد تا برانکو را مجاب کند، اما او به دلایل شخصی نمی‌توانست این پیشنهاد را بپذیرد. من هم با برانکو خیلی صحبت کردم و تمام سعی‌ام را انجام داد اما نشد.

وی درباره شایعاتی که پیرامون دلایل برانکو برای رد پیشنهاد پرسپولیس مطرح شده است، گفت: من نمی‌دانم این مزخرفات از کجا درمی‌آید و چه کسی این حرف‌ها را می‌بافد. درویش در جلسه با برانکو تأکید کرد که از طرف همه مردم و هواداران پرسپولیس به قطر آمده است. او حتی به برانکو بارها اعلام کرد که همه مردم می‌خواهند او به ایران برگردد. درویش یک مثال هم به برانکو زد و گفت به قول ایرانی‌ها «من سبیل گرو می‌گذارم تا خواسته‌های شما را فراهم کنم»، اما برانکو گفت این ضرب‌المثل برای من هم آشناست و می‌دانم مانند قول شرافت است، ولی برانکو به دلایل مسائل شخصی که شاید بیان آن صحیح نباشد پیشنهاد پرسپولیس را رد کرد.

نماینده برانکو در ایران تصریح کرد: برانکو پیشنهادات خودش را هم که از یک تیم ملی اروپایی خوب و یک تیم قطری است را به درویش نشان داد. حتی الان تیم ملی عمان هم پیشنهاد تمدید قرارداد را به او داده است. علاوه بر اینها برانکو اعلام کرد همسرش به او گفته 20 سال در کنارشان نبوده و الان که شرایط فراهم است و پیشنهادی به او شده بهتر است به خانواده‌اش نزدیک باشد. این خلاصه تمام مطالبی است که در جلسه روز پنجشنبه مطرح شد.

چلنگر همچنین خاطر نشان کرد: اینکه می‌گویند برانکو گفته است چرا یحیی گل‌محمدی استعفا کرده و یا اینکه شرط جذب چند بازیکن و رقم قرارداد را داده است اصلاً درست نیست. من خودم در جلسه بودم و تمام صحبت‌ها را عیناً ترجمه کردم؛ درویش به برانکو گفت دو سال و نیم کنار پرسپولیس باشد و کار نیمه تمامش را تمام کند و واقعاً همه ما میل داشتیم که این اتفاق بیفتد. در پایان هم به برانکو گفتند که تا روز یکشنبه منتظر پاسخ نهایی او می‌مانند، اما او گفت نمی‌خواهد پرسپولیس را معطل خود کند و بهتر است فوراً به فکر سرمربی جدید باشند.

وی در پایان با اشاره به مذاکره درویش با برانکو گفت: مدیرعامل پرسپولیس به برانکو این جمله را هم گفت که او نزدیک به 70 سال سن دارد و جام‌ها و مقام‌های خود را به دست آورده است و شاید الان جلب رضایت هواداران میلیونی پرسپولیس برای او رضایت‌بخش باشد، ولی برانکو در جواب گفت که همه اینها را می‌داند، اما مشکلات شخصی اجازه حضور در ایران را به او نمی‌دهد. این، تمام مطالبی است که در جلسه مطرح شد. برانکو بابت پرداخت مالیات خود هم بسیار تشکر کرد و پذیرایی بسیار خوبی نیز از ما داشت.

۲۵۸ ۲۵۸

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا