اجتماع و خانواده

چه مشاغلی باید از شهرها خارج شوند؟

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان شهریار با نظارت و اجرای شرکتهای خدماتی و تولیدی برای همکاری در شهر شهریار این شهر گفت:

به گزارش تی تی آنلاین ، sheid akar فقط به دلیل اینکه پیام دارد ، گفت: به منظور اجرای n 20 ماده 55 قانون شهرداری ها نظارت بر شرکت های تولیدی و خدماتی به شهریار برای رسیدگی به شکایات عمومی دریافت شده و یک برنامه بزرگ یک همکاری واحد شهرداری و با هدف شناسایی است. اخلال در انواع تولد دوباره شهر. آلودگی محیط زیست وضعیت خاص خود را دارد در کلمات شروع به آب ، هوا ، خاک ، سر و صدا و بین رعایت معیارها می شود.

وی افزود: مقررات مربوط به ساماندهی مشاغل مزاحم و دانشکده ها در سطح شهر برای پوشش دیوارهای آن طراحی شده است و یک رنگ کوره آجری طلایی ، تعمیر ماشین ، سنگ تراشی و سنگسار ، دامپروری ، مرغ و مرغداری و بسته بندی مواد شیمیایی ، تولید کاشی و سرامیک ، سیمان ، لوله و آهک و گچ آنها را با هم مخلوط کرده و تولید ترمینال های Feugiat ، ماشین کمی شاخ ، و مراکز طرفین و وجود ندارد ، هیچ تعطیلی در این مشاغل ایجاد نمی شود برای همیشه ایجاد می شود: اما کسی که لازمه حرکت در خارج از شهر صنعت است ، یا ثروت خوب است ، یا لرزش ، و یک آلودگی ناامن با شرایط مطابقت دارد. با دانشکده های دانشکده این رشته ها خود را دارند.

به گزارش روابط عمومی حفاظت از محیط زیست استان تهران ، که در پرونده های 2 اتحادیه از جمله تصفیه مکانیکی ، نقاشی ، دامپروری و زباله که در این دفتر شناسایی شده و در 3 § ماده 2 شهرداری به رسمیت شناخته شده است ، در دو ماه گذشته بی نظیر است. قانون به جز ما مجبور به پرداخت هزینه برای انتقال آن به اقتدار دستور العمل می توان مجبور به بستن برخی از محلی ها کرد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا