حوادث

چه کسانی کاندیدای دریافت واکسن ایرانی کرونا می‌شوند؟

آفتابنیوز؛

دکتر. جلیل کوهپایه زاده نحوه ورود به یک مطالعه بالینی و تاج واکسن ایرانی بر روی انسان است ، وی گفت: “در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی ایران ، ما برای ساختن واکسن با انسان با شرکت ها قرارداد ساخت واکسن داریم ؛ البته هیچ مطالعات انسانی برای شروع مجوز انجام نشده است. در یک لحظه به دست آمد ، اما یک کد اخلاقی است که واکسن را دریافت کرده است.

وی افزود ، “ما در مورد دیگری در یك كشور دیگر مذاكره كردیم ، یعنی واكسن ها ، و برای اینكه زمان مداخله را داشته باشیم ، همه نمونه دانشگاه به عنوان پایلوت است.” در واقع ، ما آمادگی خود را برای اعلام كردیم كه زمان دو نفر از واكسن ها اما واكسن ها موثر بوده است ایران از دانشگاه ما.

کوهپایه زاده می خواهد در اجرای دوره زمانی برای مطالعات واکسن اخلال ایجاد کند ، ما مطمئن نیستیم ، اما امیدوارم که در پایان ماه دسامبر نمونه برداری شود. و بعد از آن یکی دو ماه جای قضاوت انسان را می گیرد ، و من فکر می کنم با این دو واکسن ، که مقصر ماست ، می توانیم به یک واکسن انسانی در اواسط زمستان امیدوار باشیم.

استخدام داوطلبان برای شروع زمان مطالعه انسانی بر روی واکسن قالب سازی ایران ، گفت: “با اعلام تماس ، آنها داوطلب استخدام نمی کنند و ماهیت برخی از ویژگی ها و مشخصات در آزمایشات انسانی با داوطلبانی تعریف می شود ، به عنوان مثال ، بیمار نیستند و یک سن خاص شرایط ” … و ممکن است جذب شود ، اما کار ما داوطلبانه است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران تأکید کرد که این واکسن نمی تواند هیچ عارضه جانبی داشته باشد “واکسن داوطلبانه از این موضوع آگاه است.” با این حال ، عوارض واکسن ، آنها برای زمان حیوان ، حیوان ، و برای مدتی بررسی می شوند اگر عوارض جانبی دارید که بسیار مهم است ، و زمان آن است که بزرگ شوید ، حتی در مردان.

“از آنجا که بیماری هنوز ناشناخته است ، پیش بینی میزان موثر بودن واکسن بسیار دشوار است ، زیرا من خیلی خوب نمی دانم و قضاوت درمورد اینکه چه تغییری پیدا نشده است آسان است.

سرانجام کوهپایه زاده می گوید: “بهترین واکسن های موجود ، افتخار را فراموش نمی کنند زیرا در این فضا بهداشت شخصی و کارهای اجتماعی انجام می شود.”

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا