علم و سلامتکسب و کار ویژه

چگونه باسنی بزرگ و گرد داشته باشیم؟

وقتی صحبت از قوی‎ کردن و برجسته کردن باسن به میان می‌آید، بیشتر افراد بلافاصله یاد حرکت اسکوات میفتند؛ اما علاوه بر اسکوات، حرکات مؤثر دیگری هم برای برجسته کردن باسن و خوش فرمی آن وجود دارد. تمرینات مربوط به پایین تنه که با استفاده از وزن بدن انجام می‌شوند، برای قوی‌تر کردن و برجسته کردن باسن فوق‌العاده هستند.

یکی از اهداف ورزشیِ افراد زیادی، باسن برجسته است، اما چگونه و با چه روشی؟ بهترین تمرینات برای ساختن باسن برجسته کدام است؟ با ما همراه باشید تا به جواب همه این پرسش‌ها برسید.

پایین تنه قوی در زندگی به کمک شما می‌آید. شما برای هر نشست و برخواست از عضلات پایین تنه‌ای خود کمک می‌گیرید و همچنین ورزیده کردن گروه‌های عضلانی بزرگ به کمک تناسب اندام و بالا بردن متابولیسم بدن شما می‌آید.

چگونه باسن برجسته می‌شود؟

ابتدا بهتر است از نظر فیزیولوژی ورزشی و علمی ببینیم که چه چیزی باعث می‌شود که باسن بزرگ و برجسته‌ای داشته باشیم. باسن (عضلات گلوتئال) نیز مانند قسمت‌های دیگر بدن از عضله تشکیل‌شده است.

باسن دارای سه بخش و گروه عضلانی یعنی سرینی بزرگ، میانی و کوچک است. شما نیز می‌توانید عضلات گلوتئال را مانند هر عضله دیگری تقویت کنید. البته نمی‌گوییم که ژنتیک، نقشی در برجستگیِ باسن ندارد، ولی از طریق ورزش‌های مناسب می‌توانید باسن برجسته و جذابی بسازید.

ترفندی که خیلی‌ها نمی‌دانند

اگر قصد عضلانی‌تر کردن و برجسته کردن باسن و ران‌ها را دارید، فیتامین می‌خواهد رازی را با شما درمیان بگذارد. اگر تمرینات باسن و پا را فقط با یک پا انجام دهید، اثربخشی آن را چند برابر خواهید کرد؛ زیرا وقتی‌که وزن بدن‌تان را تنها روی یکی از پاها بیندازید، تمرین چالشی‌تر شده و عضلات پا و باسن زودتر فرم خواهد گرفت و دیگر نیاز نیست برای داشتن پا و باسن جذاب، زیاد صبر کنید.

موثرترین روش برای برجسته کردن باسن و رسیدن به اندام دلخواه‌تان، داشتن یک برنامه ورزشی اختصاصی و هدفمند است. همین حالا با مربیان فیتامین مشورت کنید تا بهترین برنامه را برای‌تان طراحی کنند.

Top of Form

شماره تماست رو وارد کن تا مربی‌های فیتامین راهنماییت کنند.

Bottom of Form

نوع ورزش و تأثیر آن بر روی برجسته کردن باسن

به طور کلی ورزش‌های مربوط به پایین‌تنه هرکدام به‌صورت مجزا بر روی عضلات پایین‌تنه تأثیر داشته و نهایتاً منجربه تغییر فرم باسن و خوش‌فرم‌شدنِ آن خواهد شد، اما به یاد داشته باشید که برای هر هدفی باید برنامه ورزشی منحصر به فردی داشته باشید.

اگر هدفتان فقط فرم دادن و برجسته کردن باسن است، می‌توانید با برنامه ورزشی مخصوصِ دویدن و راه رفتن، به این خواسته دست یابید. اگر هم هدفتان بزرگ‌کردنِ سایز باسن باشد، بهتر است حرکاتی مثل باربل اسکوات یا پرس پا با دستگاه را انجام دهید. البته اگر قصد از بین بردن چربی‌های اضافه باسن و فرم‌گرفتنِ آن را دارید، بهترین راه چربی سوزی، انجام خواهد بود.

حرکات ورزشی برای داشتن باسنی برجسته

اکنون به معرفی بهترین تمرینات و حرکات برای برجسته کردن باسن می‌رسیم. در زیر یک نمونه برنامه برای ساخت باسن برجسته می‌آوریم. این نمونه برنامه جهت آشنایی شماست و هر کس باید برنامه شخصی خود را داشته باشد تا بهترین نتیجه را از تمرینش بگیرد.

نام حرکت تعداد ست و تکرار
اسکوات دمبل دبل پالس ست اول۱۲تا / ست دوم ۱۲تا / ست سوم ۱۰تا / ست چهارم ۸تا
لانگ به عقب هالتر ۳ ست ۱۲تایی
اسکوات نیمه پایین دمبل ۳ ست ۱۵تایی
لانگ ضربدری اسمیت ۳ ست ۱۲تایی
اسکوات راه رفتنی از پهلو ۳ ست ۱۵تایی
هیپ تراست اسمیت ست اول۱۲تا / ست دوم ۱۲تا / ست سوم ۱۰تا / ست چهارم ۸تا
کیک بک ایستاده پا صاف دستگاه ۳ ست ۱۵تایی

سخن پایانی

تمرینات زیادی برای برجسته کردن باسن و خوش فرمی آن وجود دارد. بسیاری از این تمرینات نیازی به دستگاه بدنسازی و تجهیزات ندارد و شما با وزن بدن‌تان می‌توانید آن‌ها را به راحتی انجام دهید و به باسن برجسته و خوش فرم برسید. در این مطلب انواع تمرینات و حرکات را برای برجبزرگ کردن باسن و داشتن کمری باریک یکی از خواسته‌های هر زنی می‌باشد. در سال های اخیر حساسیت خانم‌ها برای رسیدن به حداکثر زیبایی و اعتماد به نفس و جذب بیشتر اقایان، از این طریق بزرگ کردن باسن همراه با کمری باریک زیاد شده و به همین منظور انواع و اقسام متدها و روش‌های زیباسازی نقاط مختلف بدن اختراع شده است.

اگر شما هم قصد بزرگ کردن باسن و سینه خود را می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ، با خرید روغن‌های گیاهی اصل اندام دلخواه خود را پیدا کنید.

چگونه کمری باریک و باسنی بزرگ داشته باشیم؟

انواع عمل‌های زیبایی، لوازم آرایشی، ‌جراحی، تمرینات ورزشی اختصاصی،‌ رژیم‌های غذایی وغیره از روش‌های به اصطلاح زیباسازی ظاهر افراد شناخته می‌شوند. علاوه بر تلاش برای زیبا سازی صورت و بینی گرایش مردم به سمت زیبا سازی اندام‌ها نیز زیاد شده است.

یکی از روش‌های زیباتر به نظر رسیدن باریک کردن کمر و بزرگ و پهن کردن باسن است اصطلاحاً به این حالت و تیپ بدنی ساعت شنی می‌گویند.

استاندارد حالت ساعت شنی به معنای مساوی بودن دور سینه با دور باسن و باریک بودن کمر است. برای رسیدن به این هدف روش‌های متعددی وجود دارد که در این مقاله به کارآمدترین این روش‌ها می‌پردازیم.

انواع روش‌های بزرگ کردن باسن 

به نظر شما چیکار کنم باسنم سریع بزرگ بشه؟ باشن بزرگ آرزو هر خانمی است و هر روز از خود می پرسند که چیکار کنم باسنم برجسته باشد؟ چگونه باسنی نرم و ژله‌ای داشته باشیم؟ چه بخوریم تا باسنی بزرگ داشته باشیم؟ ما به شما با انواع روش‌های مختلف زیر به بزرگ شدن باسن کمک می‎‌کنیم تا بزرگ شدن با سن را هرچه زود تر تجربه کنید.

۱- انجام تمرینات ورزشی
۲- رژیم غذایی
۳- تزریق چربی
۴- پروتز باسن
۵- پکیج حجم دهنده

۱تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن باسن 

ورزش برای پهن شدن لگن، شما می‌توانید با ورزش حرکات اصلاحی انجام دهید. به طوری که عضلات قسمت باسن را درگیر کنید. بالا کشیدن عضلات باسن با انجام تمرینات ورزشی کاملاً موثر خواهد بود. با یک روز یا یک هفته ورزش کردن شما به اندام دلخواه نمی‌رسید. باید صبر پیشه کنید و طی چند ماه تغییرات خود را حس کنید.

انجام تمرینات ورزشی زیر به شما برای بزرگ شدن باسن کمک زیادی می‌کند. شما روزانه با برنامه ریزی منظم می‌توانید ورزش‌های مختلف و موثری را برای بزرگ کردن باسن انجام دهید.

 1. اسکوات
 2. لانگز
 3. تمرینات
 4. کششی
 5. یوگا

ورزش‌های کششی می‌تواند روی عضلات باسن شما تاثیر بگذارد و فرم مناسب برای بزرگ کردن باسن به اندام شما بدهد.

حرکات اسکات برای پهن شدن باسن

حرکت اسکات یکی از روش‌های بزرگ کردن باسن

انجام این حرکت همیشه برای ورزشکاران چالش برانگیز بوده و اجرای صحیح این حرکت برای بزرگ کردن باسن بسیار مهم است. در صورتی که به اصطلاح اشتباه بزنید فشار به کمر شما وارد شده و باعث آسیب می‌شود. اما در صورت اجرای صحیح، تاثیر بسزایی بر روی شکل باسن و افزایش سایز باسن شما خواهد گذاشت.

نحوه اجرای حرکت اسکات برای بزرگ کردن باسن چگونه است؟

۱- پای خود را به اندازه عرض شانه باز کنید.
۲- کمی زاویه به راستای نوک پای تان بدهید.
۳- تصور کنید بر روی یک صندلی خیالی می خواهید بنشینید و تا حد ممکن پایین برید.
۴- به آرامی بلند شوید جوری که به زانوهای شما فشار وارد نشود.

نکته در انجام حرکت سعی کنید نوک پا با نوک زانوها در یک راستا باشند و زانو‌ها از نوک پا جلوتر قرار نگیرند. برای روزهای اول می‌توانید یک شیئی زیر پاشنه پاهای خود قرار دهید تا کمی زاویه بگیرید و حرکت مقداری برای شما آسان تر شود.

حرکت لانگز برای افزایش سایز باسن و کمری باریک

حرکت لانگز برای باسن بزرگ

یکی از چالش برانگیزترین، چربی سوز ترین و تاثیر گذار ترین حرکات ورزشی حرکت لانگز است. انجام این حرکت اکثر عضلات پا را درگیر می‌کند.

نحوه انجام حرکت لانگز، مناسب بزرگ کردن باسن

۱- در حالت ایستاده یک پای خود را به اندازه عرض شانه جلوتر از پای دیگر قرار دهید.
۲- زانوها را خم کنید و تا نقطه که از آن شما فاصله کمی با زمین پیدا کند پیش بروید.
۳- به حالت ایستاده بازگردید.

نکته مهم: در انجام حرکات مربوط به عضلات پا تنفس بسیار مهم است.
نکته مهم: در زمان بازگشت انحنای کمر خود را صاف نگه دارید و روبرو را نگاه کنید این کار از فشار بر ستون فقرات و آسیب جلوگیری می کند.

۲چه بخوریم تا باسنی بزرگ داشته باشیم؟ 

بزرگ کردن باسن با رژیم غذایی، یک رژیم مناسب و تشکیل شده از انواع و اقسام مواد غذایی به بهبود عملکرد بدن کمک خواهد کرد.

رژیم غذایی مناسب و خواب کافی و منظم برای کنترل هورمون ها بسیار حیاتی است و هرچقدر هورمون استرس و تستسترون در بدن خانم ها کم شود و میزان استروژن بالا برود اندام زنانه بسیار زیبا تر خواهد شد.

۳برجسته کردن باسن با تزریق چربی چگونه است؟

تزریق چربی در گروه جراحی های نسبتاً راحت قرار می‌گیرد و نهایتاً یک تا دو ساعت به طول می‌انجامد. قبل از عمل متقاضی با شیوه انجام عمل، خطرات احتمالی و نتیجه نهایی عمل آشنا می شود و نتیجه عمل با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی نشان داده خواهد شد.

در روش انتقال چربی، چربی مورد نیاز برای تزریق به باسن از قسمت‌های مختلف بدن و معمولا از شکم، پهلوها و ران پا تأمین می‌گردد. به این صورت که چربی از این نواحی ساکشن شده، تسویه می‌شود و آماده تزریق به باسن خواهد شد.

برای انجام این عمل نیاز به بی هوشی کامل یا بی حسی نخاعی خواهد بود. پس از انجام عمل متقاضی در همان روز می‌تواند مرخص شود. و طی ۷ الی ۱۴ روز پس از عمل فعالیت های عادی روزانه خود را انجام دهد.

معایب و عوارض تزریق چربی چیست؟

۱- احتمال عفونت
۲- عدم ماندگاری طولانی مدت
۳- نیاز به استراحت طولانی

۴بزرگ کردن باسن با استفاده از روش پروتز 

این روش مناسب کسانی است که چربی مورد نیاز برای تزریق به باسن را در بافتهای دیگر نداشته باشند و به همین علت از پروتز سیلیکونی برای انتقال به بافت باسن استفاده می‌شود.

این جراحی از روش تزریق چربی پر خطر و سخت تر خواهد بود. متقاضی برای یک شب بستری خواهد شد و تا حدود ۱۴ روز اجازه نشستن بر روی باسن خود را نخواهد داشت.
عمل پروتز باسن، شکل باسنی بزرگ و همیشگی به شما می‌بخشد. پروتز استفاده شده از جنس سیلیکون بوده و کمی از ماده‌ای که برای پروتز سینه استفاده می شود سخت تر است.

این عمل تهاجم بسیار بیشتری نسبت به تزریق چربی دارد. در روش تزریق چربی اصلا نیاز به شکافتن بافت مورد نظر نیست و تزریق به آسانی صورت می‌گیرد. اما در عمل پروتز باسن بافت بریده شده و پروتز مورد نظر در محل قرار می‌گیرد.

پروتز استفاده شده قبل عمل باسن چگونه تعیین می‌شود؟

 1. چه جنسی داشته باشد.
 2. به چه میزان باشد.
 3. باسن پس از عمل چه شکلی خواهد شد.

عوارض و معایب پروتز چیست؟

 • بهبودی کامل در این روش تا شش ماه به طول می انجامد.
 • احتمال عفونت زیاد است.
 • ماندگاری طولانی مدت ندارد.

۵بزرگ کردن باسن با پکیج حجم دهنده 

چگونه باسنی بزرگ و گرد داشته باشیم؟بزرگ کردن باسن با پکیج؟ درست شنیدید؛ با صرف نظر از عمل‌های تهاجمی و بعضاً پر عارضه، می‌توانید با استفاده از پکیج حجم دهنده راگا حجم مناسب و طبیعی و صد البته ماندگار به اندام خود بدهید.

مواد تشکیل دهنده  پیج بزرگ شدن باشن

پکیج حجم دهنده باسن تشکیل شده از روغن خراطین، ، ویتامین E، روغن خالص شترمرغ، روغن نارگیل، روغن هسته انار و فرمول منحصر به فرد بتا بانوان می‌باشد.

تفاوت روغن خراطین و روغن زالو چیست؟

بسیاری از افراد به اشتباه گمان می‌کنند که این دو روغن باهم برابرند ! روغن خراطین ، روغن زالو نیست!
روغن زالو از کِرم زالو و روغن خراطین از کرم ایزنفتیدا روغن گیری می‌شود .
کرم ایزینفتیدا عملکرد حجم دهندگی را همانند روغن زالو،حلزونو به مراتب بهتر از آن‌ها انجام می‌دهد.

از پودر کردن نوعی کرم خاکی(خراطین) به دست می آید که معمولاً بر پایه روغن کنجد فراوری می‌شود روغن خراطین اصل بسیار غلیظ است. گاها روغن خراطین به صورت رقیق به فروش میرسد. اما بدانید که به هیچ وجه اصل نیست و استفاده از آن روغن خودداری نمایید. روغن‌ خراطین رنگ تیره و بوی بسیار تندی دارد.

زالو یک موجود جاندار است که امروزه شهرت زیادی را به نام جراح کوچک برای خود بدست اورده است. روغن زالو نیز مانند روغن خراطین یک حجم دهنده بسایر قوی می باشد.

شاید بیشترین محبوبیت روغن خراطین و روغن زالو برای حجم دهندگی شگفت انگیز در بزرگ کردن باسن و سینه خانم ها به دست آمده باشد. این روش یکی از بهترین و به صرفه ترین روش های خوش فرم و پهن کردن باسن و نزدیک‌تر شدن به حالت ساعت شنی است.

این روغن باعث بالا رفتن گردش خون در موضع می شود که باعث حجم گرفتن آن قسمت خواهد شد. برای اثرگذاری کامل با این محصول باید دوره ای ۶۰ الی ۷۰ روزه را بگذرانید. تغیرات این پکیج از هفته سوم استفاده قابل مشاهده است و پس از طی دوره درمان اثر روغن ماندگار خواهد بود.

برای بزرگ کردن باسن با پکیج حجم دهنده راگا، باید طبق آموزش‌ها از پکیج استفاده کنید که در ویدیو بالا به صورت عملی نمایش داده شده است.

۱- ابتدا محل مورد نظر را با آب و صابون به خوبی بشویید، این امر سبب باز شدن منافذ پوست خواهد شد.

۲- برای بالابردن خونرسانی و افزایش گردش خون در ناحیه مورد نظر شروع به ماساژ دادن محل مورد نظر کنید و این کار را به شکل دورانی یا به صورت ضربه های کوچک به اندام مورد نظر در حین ماساژ انجام دهید.

پس از ماساژ شما باید قرمز شدن سطح مورد نظر را ببینید. قرمز شدن پوست به معنای افزایش گردش خون در آن ناحیه است که نشان دهنده این است شرایط برای جذب حداکثری روغن خراطین فراهم شده است.

۳- نوبت استفاده از روغن است پنج قطره از روغن خراطین راگا را روی ناحیه مورد نظر بریزید و همانند مرحله قبل از شروع به ماساژ دادن کنید. سعی کنید فشار زیادی به ناحیه وارد نکنید و با آرامی تمام سطح مورد نظر را با روغن پوشش دهید.

۴- روغن خراطین طبع گرمی دارد و باید جلوی اثرگذاری طبع گرم را بگیریم و اگر نه این موضوع باعث می‌شود در ناحیه مورد نظر جوش بزنید. در این مرحله باید پارچه ای را با آب سرد مرطوب کنید و حدود ۱۰ دقیقه در محل استفاده شده قرار دهید. در دوره استفاده از روغن خراطین بهتر است روزانه برخی خوراکی های طبع سرد مصرف کنید.(مخصوصاً برای افراد گرم مزاج)

۵- حدود یک ساعت اجازه دهید روی پوست بماند تا روغن کاملا جذب پوست شود. روغن خراطین جذب بسیار بالا و سریع دارد و به همین علت اثربخشی آن قابل تضمین است.

اگر قصد بزرگ کردن سیینه‌های خود را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم مقاله ما در مورد  رو هم حتما بخوانید.

برتری پکیج حجم دهنده نسبت به سایر روش‌های  چیست؟

۱- ماندگاری دائمی
۲- بدون درد
۳- بدون عوارض جانبی
۴- بدون نیاز به استراحت
۵- هزینه پایین
۶- کاملا طبیعی و بدون مواد شیمایی
۷- ضمانت بازگشت وجه

جهت اطلاعات بیشتر و تهیه روی لینک زیر کلیک کنید

انواع روش‌های باریک کردن کمر و بزرگ کردن باسن

۱- انجام تمرینات ورزشی
۲- مصرف آب
۳- رژیم غذایی
۴- استفاده از گن های لاغری
۵- دوش آب سرد
۶- اجتناب از استرس
۷- بزرگ کردن باسن برای باریک نشان دادن کمر

چگونه سایز دور کمر خود را کم کنیم ، کاهش سایز دور کمر ، برای داشتن اندام زیبا چه باید کرد ، چگونه هیکل خوش فرمی داشته باشیم ، کاهش اندازه دور کمر

داشتن کمر باریک و باسن بزرگ یکی از سنبل‌های زیبایی در زنان است. برای داشتن کمر باریک نیاز نیست زمان زیادی را در باشگاه ورزشی صرف کنید.

باریک شدن کمر با تمرینات ورزشی

به نقل از Hip lift surgery youtube بزرگترین عامل تاثیر گذار برای باریک شدن کمر و داشتن کمر باریک انجام فعالیت های ورزشی است و ورزشکار بودن شما علاوه بر ظاهر زیبا بدنی سالم و متناسب برای شما به ارمغان می آورد. چندین نوع تمرین برای باریک کردن کمر وجود دارد که به آنها می پردازیم:

تمرینات مسگری برای کمر و بزرگ شدن باسن

حرکت مسگری که حرکت بسیار مرسومی است با اثرگذاری بر روی عضلات شکمی، پهلو‌ها و فیله کمر باعث چربی سوزی در بدن و فرم دهی به کمر شما می‌شود.

باریک کردن کمر با پلانک برای باسن بزرگ

حرکت پلانک انواع و اقسام متفاوتی دارد و این حرکت بر روی عضلات شکمی و پهلو اثربخشی بالایی دارد تمرینات پلانک مانند پلاک شکمی، پلانک پهلو، پلانک ترکیبی وغیره عضلات ناحیه کمر را تحریک و باعث منسجم تر شدن این ناحیه از بدن می‌شوند.

حرکت پهلو با چوب 

این حرکت با استفاده از یک چوب که با دستان خود بالای سر خود می گیرید صورت می پذیرد. در این حرکت پا و قسمت نیم تنه پایین به صورت ثابت و نیم تنه بالای بدن در گردش است. کشش و درگیری عضلات شکم و پهلو در این حرکت زیاد است.

حرکات یوگا برای داشتن کمر باریک

 فوق العاده ترین حرکات کششی و یوگا برای بزرگ کردن باسن

نرمش‌های متوالی برای قسمت کمر و حرکات یوگا روند باریک شدن کمر شما را تسریع می‌بخشد. همچنین این حرکت کمک فراوانی به بزرگ کردن باسن نیز میکند

وکیوم عضلات شکم برای باریک شدن کمر

این حرکت سال‌ها از شناخته ترین حرکات ورزشی برای عضلات شکم شناخته می شد ولی امروزه کمی از یادها رفته است. حرکت وکیوم شکم نسبتاً راحت ولی اثر بخش است. برای انجام این حرکت در ابتدا به حالت چهار دست و پا روی زمین قرار بگیرید.

نفس عمیق بکشید و تمامی هوای ریه های خود را خارج کنید و سعی کنید شکم خود را تا جای ممکن جمع کنید، این حالت را تا جایی نگه دارید که حس کنید نیاز به نفس گیری دارید.
پس از یک دقیقه استراحت می‌توانید ست بعدی را اجرا کنید می‌توانید روزانه ۵ الی ۱۰ ست وکیوم شکمی انجام دهید.

استفاده از حلقه ورزشی برای بزرگ شدن باسن

ما با حلقه ورزشی آشنا هستیم و شاید تا الان حتی به عنوان سرگرمی تلاش کرده ایم با حلقه ورزشی ورزش کنیم. حلقه ورزشی برای آب کردن چربی های شکم بسیار کارآمد است و کار با حلقه بعد از یادگیری بسیار لذت بخش و آسان حواهد بود و در عین حال در زود هنگام تاثیرات حلقه ورزشی را در باریک کردن کمر خود خواهید دید.

حلقه ورزشی یا حلقه هولاهوپ علاوه بر چربی سوزی با تاثیر مستقیم روی عضلات و چربی های دور کمر به آنها شکل می دهد و باعث باریک تر شدن کمر شما می شود.

مصرف روزانه ۸ لیوان آب برای باسن بزرگ و کمر باریک

چه بخوریم تا باسنی بزرگ داشته باشیم؟ مصرف آب زیاد توسط بسیاری از متخصصان علم تغذیه پیشنهاد می‌شود. آبرسانی به بدن علاوه بر بالا بردن سوخت و ساز و اثربخشی برای چربی سوزی باعث می‌شود بدن آب کمتری در میان بافت ها ذخیره کند. این یعنی کمری جمع و جور تر و باریک تر.

به طور مثال فرض کنید میخواهید به سفری دور عازم شوید و قصد ندارید در بین مسیر توقف کنید؛ حتماً قبل از سفر باک خودروی خود را پر می کنید تا در میان مسیر نیاز به توقف و سوختگیری نداشته باشید، اما برای کارهای روزمره نیاز نیست باک خودروی شما همیشه پر باشد و شما درمواقع نیاز به راحتی می توانید سوختگیری کنید. چرا؟ چون پمپ بنزین در دسترس شما است.

راز مصرف آب و باریک تر شدن کمر نیز همین است. وقتی شما میزان مناسبی از آب را به بدن خود برسانید مغز شما دیگر نیاز نمی بیند آب زیادی بین بافت ها ذخیره کند و تا حدودی اطمینان پیدا می‌کند که شما آب مورد نیاز روزانه را تامین خواهد کرد.

برعکس اگر روزانه مقدار آب کمی به بدن خود برسانید مغز برای جلوگیری از قحطی آب شروع به ذخیره سازی آب مورد نیاز خود در بین بافت ها می‌کند و این امر باعث بزرگتر دیده شدن و حجیم بودن بافت‌ها خواهد شد.

تاثیر رژیم غذایی بر باریک شدن کمر 

یک رژیم غذایی مناسب متشکل از ویتامین ها پروتئین ها چربی های سالم و سبزیجات باعث عملکرد مناسب بدن شما شده و چربی های اضافه را حذف خواهد کرد.
نکته مهم: برای باریک شدن کمر و حذف چربی های شکم و پهلو تعداد وعده‌های غذایی خود را زیادتر و حجم هر وعده را کمتر کنید. یعنی هر وعده بزرگی که در قبل میل می‌کردید را تقسیم کرده و در طی دو وعده میل کنید.رژیم غذایی نیز یکی از مهم ترین عوامل در بزرگ کردن باسن و سفت بودن آن نیز بحساب می‌آید.

برجسته کردن باسن ا برای باریک نشان دادن کمر

در ابتدای مقاله به روش‌های بزرگ کردن باسن پرداختیم. با پهن کردن و ایجاد اختلاف اندازه بین کمر و باسن، کمر خود را باریک‌تر نشان خواهید داد. همچنین استفاده از لباس‌هایی که شما را باریک نشان می‌دهند نیز اثر بخش خواهد بود. قسمت کمر این لباس ها تنگ تر و قسمت شانه و باسن، این لباس ها کمی پهن تر دوخته و نمایش داده می‌شوند.

استفاده از گن های لاغری برای بزرگ شدن باسن

بستن گن لاغری برای کمر در همان لحظات اولیه چند سایز از دور کمر شما را کم خواهد کرد و در دراز مدت با اثربخشی بر شکل کمر شما باعث باریک تر شدن کمر شما می شود.

دوش آب سرد و داشتن کمری باریک

در بدن ما دو نوع چربی سفید و قهواه‌ای داریم. چربی سفید که چربی معمولی بدن به شمار رفته و نشانه چاقی است؛
چربی قهوه‌ای  نوعی چربی بسیار متراکم و برای بدن چربی مفیدی به شمار می‌رود.

چربی ها بزرگترین غده ترشح کننده هورمون در بدن به شمار می‌روند و کار ترشح هورمون گرسنگی را انجام می‌دهند. با دوش آب سرد منظم و کمپرس سرد قسمت کمر به مرور چربی‌های ناحیه کمر خود را متراکم کرده و به بدن دستور دهید تا  چربی‌های  ناحیه‌ی کمرر را به چربی قهوه‌ای و متراکم تبدیل کند که در این صورت کمری باریک تر داشته باشید.

کنار گذاشتن عوامل استرس زا، بهترین راه حل بزرگ شدن باسن

استرس در بدن باعث ترشح هورمون کورتیزول خواهد شد و این هورمون یکی از عوامل تولید چربی در بدن است سعی کنید استرس را از خود دور کنید. اگر شما می‌خواهید اندام ایده ال و فوق العاده‌ای داشته باشید بهتر است به دور از هر دغدغه‌ی فکری به ورزش‌های مخصوص بزرگ کردن باسن  بپردازید تا زودتر به نتیجه‌ی دلخواه خود برسید.

فروشگاه اینترنتی راگا با بیش هفت سال تجربه موفق در زمینه ی تولید روغن‌های گیاهی، اصل ترین محصولات را با ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و پرداخت در محل در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

شما می‌توانید برای مشاوره رایگان با دکتر لیفت باسن در کرج و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد پکیج با شماره ۰۹۱۲۸۳۴۴۰۱۱ تماس بگیرید.

جهت اطلاعات بیشتر و تهیه  راگا همین الان روی لینک زیر کلیک کنید.

سته کردن باسن گفتیم.

منبع : Hip lift surgery twitter

 

دکمه بازگشت به بالا