استان ها

چگونه واکسن‌های کرونا «مدرنا» و «آکسفورد» کار می‌کنند؟

تی تی آنلاین / کرمان در روزهای اخیر ، واکسن Covid 19 “مدرن” عملکرد شرکت خوش شانس نشان داده است که تزریق به بدن بزرگسالان ایجاد می شود و یک پاسخ ایمنی قوی و بدون عوارض جانبی جدی دارد.

واکسنهایی که cDNA 1273 نامیده می شوند ، با کمک مدرن موسسه ملی بهداشت ایالات متحده تولید می شوند. واکسن دانشگاه آکسفورد در حال حاضر موفقیت آمیز است.

در گفتگو با تی تی آنلاین ، دکتر سارا پیت ، لورم و یکی از اعضای انستیتوی علوم دانشگاه برایتون ، در مورد چگونگی عملکرد واکسن گفت: کوید 19: “در حال حاضر تعداد کمی از واکسن های Glory تولید شده است که در جهان دیده شده است که دو مورد از واکسن ها با یک شرکت بیوتکنولوژی مستقر در ایالات متحده در این روند تولید و تولید شده اند – واکسن مدرن توسط Astrasense با همکاری دانشگاه آکسفورد تأیید شده است.

وی گفت: “در هر دو مورد ، تیم تحقیقاتی بر اساس تجربیات گذشته در تولید واکسن ، مدل های موجود و نیازهای خاص واکسن Covid 19 را تطبیق داده اند که منجر به تهیه واکسن برای دو روش متفاوت شده است.”

پیت گفت: “بدن تاج کاملاً برهمکنش ها قابل درک نیست ، اما حزب به اندازه کافی خاص نیست که بتواند پاسخ ایمنی محافظتی (پروتئین های ناخن) را در سر یا گوش مسموم کند.” وی گفت: “هدف دانشمندان از تولید واکسن ها یافتن راهی برای تولید پروتئین هایی است که بدن با دقت به شکلی تحریک کننده سیستم ایمنی بدن است.”

پروتئین ها از رئیس س askedال کردند که شما به دانشگاه علوم پزشکی لورم لیوان شیر بدن چه نیازی دارید و گفت: “پروتئین ناخن یا ژن اثر آنتی ژن که می خواهیم سیستم تحریک ایمنی بدن یا عناصری را تولید کنیم که آنتی بادی علیه آن تولید می کنند. سپس ، ویروس وارد بدن می شود ، سیستم ایمنی بدن آماده سفر نیست ، آنها همه مسلح هستند ، که آنها هر دو قطعه ای از ماده ژنتیکی ویروس هستند و تیم ها برای استفاده از آکسفورد مدرن رنج می برند.

یکی از اعضای مoreسسه علوم لورم دانشگاه برایتون گفت: “ویروس ها نوع خود را برای ورود به سلول تولید می کنند که مانند مجموعه ای از دستورالعمل های فصل است.” با ویروس

“در واکسن های مدرن ، اولین برنامه قرار دادن گل میخ از طریق چیزی به نام پروتئین پیام رسان (RNA) است. این یک مولکول پیام رسان است که” گفته است پیت ، با اشاره به اینکه واکسن های “متوسط” و “آکسفورد” کار می کنند ، گفت. این سلول از سلول استفاده می کند که دستورالعمل ساخت پروتئین است. ایده این است که از حرص و طمع سلول های انسانی و پیام رسان های پروتئین در این mRNA ها استفاده کنید و آنها به عنوان ماده ای برای اهداف خود تغییر می یابند.

او می گوید در آکسفورد یک واکسن ، گاهی اوقات کاملا ویروس است که کد کد داده های ساده است. “و این ویروسهای تغییر یافته (CHADOx1 نامیده می شود) سلولهای انسانی را آلوده می کند ، سلول ماده ژنتیکی آن را تشکیل می دهد و در نهایت پروتئین مرد حلقه خواننده را به ارمغان می آورد.

یکی از اعضای م theسسه علوم لورم دانشگاه برایتون گفت: “در هر دو مورد ، آنچه مطالعات میخچه نشان می دهد استفاده از پروتئین هایی که آنتی بادی تولید می کنند و گفته می شود از سلول به سلول و T دیگر نیست ، باعث تحریک پاسخ سیستم ایمنی بدن می شود.” وی گفت: “امید می رود که ترکیبی از توقف قالب گیری ویروس در سلول ها و پروتئین ها برای آزمایش همه بخارها باشد و هر دو واکسن برای تأیید این مورد آزمایش شده اند.”

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه این راهها بهتر است؟ وی گفت: “هر دو روش در یادگیری خوب به نظر می رسند ، اما در عمل استفاده از كد ژنتیك ویروسی ساختن نوع جدیدی از واكسن است.” و با افزایش بدن حتی از آن در سلولهای انسانی چیزی نمی داند. من جواب می دهم ، به من و به او بده.

پیت گفت: “قدیمی ترین ها واکسن هایی را برای رشد ویروس آنفلوانزا در تخمک تولید می کنند که در همان زمان انجام می شود.” وقتی شما دقیقاً نمی دانید که در SARS-2-Cov باید روی چه چیزی تمرکز کنید ، “او گفت. سم یک مرد مرده ، و شاید شما باید کاری کنید که او می خواهد از هر نوع جسمی استفاده کند.

وی گفت: “مهمترین مشكل این رویكرد نیاز به عمیق تر شدن است و گفت:” انجام یك دسته واكسن آنفلوانزا شش ماه طول می كشد ، زیرا من مجبور نیستم در آزمایشگاه رشد كنم و كاملاً مطمئن باشم كه نمی توان وی را كشت و كاملاً ایمن است. ” اصلاً تزریق می شود.

دانشگاه Artworld گفت ، این شیر و معلم زیست پزشکی است ، ما نمی توانیم صبر کنیم تا یک واکسن Covid 19 تولید کنیم ، می افزاید: “اما این است که چگونه می توان آن را توسعه داد جامعه اروپا واکسن Valneva Covid 19 این است که ممکن است در نهایت بهترین واکسن باشد مسابقه ، اما مطمئناً تا اواسط سال 2021 آماده نخواهد شد.

تی تی آنلاین گفت: در حالی که بسیاری از واکسن های cDNA علیه سرطان و بیماری های عفونی تولید شده اند ، اما هیچ یک از آنها معمولاً مورد استفاده قرار نمی گیرند. کسانی هستند که کمی بیشتر ، در مقایسه با رویکردهای فن آوری های پیشرفته به واکسن های نوترکیب ، چیزی بهتر از دیگری نیست ، اما سازنده به ما نشان داده است.

“علاوه بر این که ایده خوبی است که سعی کنید بیشتر واکسن تولید کنید برای هر چیزی که بتواند با گروه های خاص مانند کودکان یا افراد مسن بهتر کار کند ، زیرا آنها دارای سیستم ایمنی کوتاه هستند. “آنها در نور هستند ، به طوری که همه در جهان باید به آنها توجه کنند. بنابراین ما به بسیاری از واکسن ها احتیاج داریم ، با چند گزینه می توان مطمئن بود که به ما کمک می کند تا سطح محافظت از هر کس را در اسرع وقت افزایش دهیم.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا