بین الملل

چین: آمریکا گمان نکند حرف آخر را آن می‌زند

وزیر امور خارجه چین به ایالات متحده هشدار داده است که پیشگام در جهان نباشد و مشاغل فکر می کنند پایان ندارد.

به نقل از روزنامه South Morning Post چین ، وانگ یی ، فهرست واشنگتن چین واقعیت مورد درخواست مذاکرات در پکن را نمی پذیرد.

وی گفت: “در مذاکره با چین باز است.” با این حال ، برابری ، احترام متقابل دستورالعمل مصاحبه.

و بگذارید وزیر اضافه کند: “چین جایی نیست که کسی را به جای او در منطقه اولین در جهان بگیرد ، او دیگران را به گردن خود انداخت و او حق ندارد در مورد مسائل کل کشور اظهارنظر کند.” ایالات متحده همچنان ملاقات می کند: اگر چین و بدون ترس ، و با آرامش آن را بپذیرد.

رسانه های دولتی چین ، وانگ در مورد مجمع اخیر فوجیان با وزیر خارجه سنگاپور ، مالزی ، اندونزی ، فیلیپین و کره جنوبی صحبت کرد. آلاسکا و در مورد ملاقات ایالات متحده و چین به آنها گفت ، و گفت که سفیران می توانند برای کشورهای مربوطه روابط سین و ایالات متحده منطقی باشند.

وانگ تاكید كرد كه همکاری cooperation-آمریكا ممكن است ، كه دو برابر بیشتر از آن است كه بین فرمانده و چین نمی تواند خواسته های واشنگتن و املاك و مستغلات را بپذیرد.

وی افزود: ما در یک دخالت آشکار در امور داخلی چین هستیم و به شدت مخالفیم که با شدت بیشتری مخالف تحریم های یک جانبه علیه قانون بر اساس اطلاعات نادرست هستیم.

وانگ گفت: “چین نمی تواند عقب نشینی کند زیرا بسیاری از کشورهای در حال توسعه ، متوسط ​​و کوچک که پشت سر ما هستند ،” اما چین باید از حاکمیت ما دفاع کند ، زیرا حق دارد انتقام شأن ملت خود را بگیرد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا