فرهنگ و هنر

کاخ جشنواره‌های سینمایی در پایتخت ساخته می شود

به گفته رم ، رئیس الهام فخاری شورای رومی ، و یکی از اعضای شورای استان تهران ، شهر تهران دیروز ، عصر ، 30 ژوئن ، وی از سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بازدید کرد که کارکنان CHARSO سینما در دشت بزرگ این جشن حضور دارند و به مردم و ثبت نام سینما در جشنواره بین المللی فیلم فجر FIAPF (جشنواره ای از جهان).

نایب رئیس شورا فرهنگی و اجتماعی جلسه شورای شهر در تهران امپراطور محمد مهدی عسگرپور دبیر سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر برای تجلیل از سینما برای پیوستن به جشنواره بین المللی فیلم فجر برای FIAPF ایران وی گفت: “این فرصت جدید صنعت این فیلم روی زمین است و سپس جشنواره بین المللی فیلم فجر می تواند نقش م effectiveثرتری در معرفی فیلم ها داشته باشد سینمای ایران به مناطق جهان آره.

در پایان ، اعلام شد که فخاری قول همکاری در ایجاد جشنواره را نداده است ، ساخت همه مواردی که می تواند به ایمان جشنواره و حضور سینمای ایران کمک کند.

فقدان یک مکان مشخص و قابل اعتماد برای پذیرایی از تعداد زیادی جشنواره فیلم های مخاطب در ایران ، به ویژه در دو جشنواره ملی و بین المللی فیلم فجر ، ایران سال هاست که در سینما بحث برانگیز است.

الهام فخاری.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا