ورزش

کاراته کاهای ایران شش برنز کسب کردند/ تلاش برای کسب شش مدال طلا – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، در ادامه این مسابقات که از روز شنبه 18 آذرماه توسط اردوی قزاقستان در آلمان آغاز شد، تیم ملی کشورمان موفق به کسب 6 مدال برنز شد. ابوالفضل شهرجردی در هر کاتا، طراوت خاکسار در وزن 5- کیلوگرم، لیلا برجعلی در وزن 68+ کیلوگرم، رزیتا علیپور در وزن 61- کیلوگرم، علی اصغر آسیابری در وزن 75- کیلوگرم و پوریا اقدسی در وزن 55- کیلوگرم با برتری نسبت به رقبای شما آنها در دیدار رده بندی به مدال برنز دست یافتند.

فاطمه صادقی و سارا بهمنیار در کاتای انفرادی وزن 50- کیلوگرم نیز موفق به کسب مدال نشدند و سهم مساوی از رقبای خود را در رده بندی به جای گذاشتند.

کاتا و رابطان ایران فردا در آخرین روز مسابقات به همراه ذبیح الله پورشیب، صالح اباذری، علی مسکینی و مبینا حیدری در فینال برای کسب مدال طلا به مصاف حریفان خود می روند و بانوان ایران هم خواهند بود. در بخش های کاتا و تیم ارتکاب رقابت کنید. او همچنین برای کسب مدال برنز در یک مسابقه مجاز تلاش خواهد کرد.

اعزامی کاراته ایران با کسب 13 مدال طلا، 5 مدال و چهارده مدال برنز در این دوره از مسابقات، در مجموع با کسب 31 مدال، عنوان قهرمانی NCAA را در این دوره از مسابقات کسب کرده است.

این دوره از مسابقات عصر فردا چهارشنبه اول آذرماه با همتایان در رده سنی بزرگسالان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا