علم و سلامت

کاهش محدودیت‌های سفری در دانمارک

بر اساس گزارشی در Forbes شفاف و معتبر ، به طوری که آنها دوباره شروع به کار کردند دانمارک یکی از کشورهای اروپایی است که با کاهش فعالیت های کوچک گردشگری سفر انجام می شود.

اکنون دانمارک به گردشگران این منطقه و اتحادیه اروپا اجازه می دهد مطابق قانون وارد منطقه شینگن شوند.

طرح جدید دانمارک ، و از 14 مه به اجرا درآمد ، اجازه ورود به کشورهای مقیم اتحادیه اروپا و شنگن یا کشور زرد را به وی می دهد. قبلاً فقط سفرهای ضروری به دانمارک امکان پذیر بود.

در محدودیت سفر قرمز گردشگران باقی بمانید ، اما در حال حاضر هیچ یک از کشورهای اتحادیه اروپا و منطقه شینگن در گروه های هلال احمر قرار ندارند. به همین دلیل ، و اکنون پذیرای گردشگران از تمام کشورهای اتحادیه اروپا دانمارک و منطقه شینگن است.

اما دهلیز آن تاج موضوع استدلال منفی بود که آنها را ملزم به تجربه کردند باید باشد البته این قانون کشور ، مناطق است و این در بین راه های زرد جاده نیست.

به هر حال ، برخی از کشورها ، هر کسی که با دانمارکی ها باشد ، اما راهی برای رسیدن به هدف نهایی است که می تواند در برابر ویروس واکسینه شود و آزمایش برای اثبات اینکه او به آنها اجازه نداده است با افتخار برای خدا ، با انکار دانمارک چهار روز برای این کار لازم نیست که حداقل در کسانی که از خسته کننده بودن عروق بیماری کرونا نوشته شده اند ، در پایان قرنطینه انجام شود.

در 12 ماه مه ، از تعداد مردان ، همانطور که در دانمارک است ، و آلوده به سم به 262.159 و مجموع همسر متاهل ، تعداد مرگ و میرها 2499 از این تعداد است.

عفونت دانمارکی پس از استفاده از واکسن توسط آسترازنکا مطابق با آیین ، در روند حل قرار گرفت. تاکنون ، حداقل یکی از دانمارکی ها 27.52٪ 16.72٪ کاملا واکسن های تاج را واکسینه کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا