حوادث

کاهش ۲۲ درصدی ترددها در تعطیلات عید فطر/ صدور بیش از ۷ میلیون جریمه کرونایی

هنگامی که رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا 22٪ کاهش ترافیک در تعطیلات عید فطر امسال نسبت به سال 1999 را نشان می دهد.

به گزارش تی تی آنلاین ، سردار سید کمال هادیانفر در حاشیه بازدید از آخرین مرکز کنترل ترافیک و کنترل ترافیک ناجا ، به خبرنگاران گفت: “به طور کلی ، در مواردی که جنایات در ارتباط با کرونا انجام شده ، تعداد جرائم پس از آغاز شکوه جلوه از سال هفت میلیون بیشتر 99 ، که برای بلند شدن است.

وی با بیان اینکه این بار 4.5 میلیون وسیله نقلیه در جاده از اخطار پلیس برداشته شده است ، افزود: بیش از 70٪ مردم به خاطر داشتند که نتیجه چه عواقبی را در پی خواهد داشت. اما این اتفاق می افتد که آنها این کار را 30 درصد برای همان سفر انجام می دهند ، نیازهای کسانی که قبلاً بوده اند: و این بیشتر در مورد نوروز انجام می شود.

آخرین رهبر یاسمن ناجا ادامه داد: “هنگام تجزیه و تحلیل جنایات ، می بینیم که برخی از وسایل نقلیه در مونتاژ اموات تا 20 بار و حداکثر 100 بار از نظر کرونری مورد استثنا قرار نگرفته اند ، که نشان می دهد مسئله بازدارندگی جنایات علیه اشخاص. “متأسفانه ، آنها چنین نمی کنند.

هادیانفر و خدمات اختصاص داده شده و می خواهند در تعطیلات عید سعید فطر ترافیک حمل کنند و گفت: میزان ترافیک در تعطیلات عید فطر امسال در مقایسه با عید فطر سال گذشته 22 درصد و در مقایسه با عید فطر در سال 1998 ، زمانی که می تواند در منطقه تاج وجود داشته باشد ، او نشان می دهد که 40 درصد کاهش دارد. از این رو آنچه در مورد افزایش سفر گفته می شود درست است.

با مراجعه به ستاد ملی برای مشاوره در مورد محدودیت ضد شکوه و ممنوعیت سفر برای عید سعید فطر ، اظهار داشت: این محدودیت ها از ساعت 14 بعد از ظهر 12 مه آغاز شد و تا 15 مه ادامه داشت. در این مدت در ترافیک و اکنون با ضبط قانون ، اختیارات پلیس برای توضیح ، و رسم آنها پس از دستور مقرر با استفاده از دوربین و 2693 در برابر 1291 امتیاز ، مقدار 371،413 از این وسایل نقلیه اصلاً یکسان است و آنها همه هشدارهای من را رد کردند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا