اجتماع و خانواده

کاهش ۵۰ درصدی ورودی بیمارستان‌ها با اعمال محدودیت‌های کرونایی

هنگامی که مدیر یک بیمارستان تجریش شهدا-ال درصد کاهش در مالاسوادا را که برای بزرگتر شدن عروق کرونا وارد بیمارستان می شود ، کاهش می دهد.

دکتر. رضا جلیلی خوشنود – عضو ستاد مقابله با تاج در تهران – در گفتگو با تی تی آنلاین و اعمال این محدودیت ها و افزایش سطح عملکرد و پروتکل های ایمنی توسط مردم ، و 50٪ از درب بیمارستان ها ، سپس بازگشت ، گفت: البته سپس او تأثیر مرگبار این درجه ها را داشت ، تاج ها ، 30٪ شکسته شد.

و آنها گفتند ، این از ادامه این روند نزولی است و برای دستیابی به شرایط مطلوب نیاز به ادامه دارد ، و با تمام محدودیت ها و ملاحظات ، احترام توسط پروتکل های امنیتی برای مردم ، و او گفت ، از خانه مسیرهای آشنا ، چه در داخل و چه در خارج از شهر جلوگیری می کند ، و با توجه به عدم توجه به ضیافتی که با دستور ادامه این روند نزولی جمع شده است ، ضروری است. . شکستن زنجیره انتقال بیماری کمک زیادی می کند.

کاهش قابل توجه شیوع آنفلوانزا در سال جاری

وی با بیان اینکه در سال جاری بعد از عمل و شروع تعدادی از موارد آنفولانزای مردمی بسیار کم شده است ، افزود: این کاهش در بیمارستان ها مشهود است ، مهمترین دلیل آن عملکرد و شروع چنین فردی است که مسافت جسمی را مرتباً طی می کند و به دلیل شستن دستها در سالهای گذشته ، علیرغم تکرار تأیید پیشنهاد ، در حال اجرا نبود ، اما امسال ، به دلیل کثرت تاج ، مشاهده شده است و منجر به کاهش قابل توجه شیوع آنفلوانزا می شود.

خوشنود با تأکید بر اینکه اکنون اوضاع اپیدمی تاج بسیار متزلزل و شکننده است ، گفت: “عادی سازی شرایط موجود یا پروتکل ها و افزایش ناگهانی ارزش ، مطمئناً منجر به بازگشت از شرایط جدی اپیدمی و بیماری مردان ناامید و بی پروا می شود. شهر “.

حالت بلند کردن شیوه یک چهارم قله ناگهانی قادر به

یکی از اعضای ستاد گلوری در استان تهران با اشاره به فصول شدید سرد سال و وضعیت بیماری در بیماران دیگر بیماری های ریوی و تنفسی این بار فرصتی را پیدا کرده است ، وی گفت پرولیستور Manlius و علیه ما.

خوشنود و هشدار داد: “مردم باید از دو مورد آگاه باشند. اول ، بیماری به معنای مصونیت و مصونیت دائمی نیست و توانایی عفونت مجدد و گاهی شدیدتر از دریافت موارد لازم ، رعایت کلیه اصول و پروتکل های ایمنی است. مثل قبل. با توجه به نتایج به نظر نمی رسد درصد زیادی از مردم در کشور مبتلا به مصونیت جمعی هستند ، هنوز درصد آلوده ها به آن نرسیده اند که در اصل قادر به ایجاد مصونیت جمعی از بیماری های تاج نیستند.

در پایان تقاضا ، مدیر یک بیمارستان تجریش شهدای واکسن برای مردم است. در حال حاضر ، دو مورد واکسن داخلی است و وارد یک آزمایش بالینی می شود ما امیدواریم که کالاها را بیاوریم با توجه به تعداد واکسن های غریبه ، زندگی در وزارت بهداشت و دولت حداقل باید اقدام کند ، خواه شرایط مناسبی باشد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا