اجتماع و خانواده

«کاپ» زیر سایه سنگین کرونا

به گزارش تی تی آنلاین ،

یکی از راه حل های مدیریت شهری این تردید ، و بنابراین هزینه های آن ، سیاست “جام” مهم است ، که علاوه بر کاهش تولید زباله ، حتی به منبع دیگری نیز می رسد.

جام جهانی با اجرای این طرح ، جریان فعلی و یک زیر پا گذاشتن عظیم زیر پا ، می تواند به تدریج برداشته شود و پایمال زیر پا ، باید در سه برابر جایگزین شود و بیشتر ساختمانهای تجاری ، مسکونی و اداری در چهار ماه به زمان دیگر مطابق با سه. در واقع ، طراحی سمت زباله این س currentlyال در حال حاضر پایه مشاوره دریاچه ها قرار گرفته در مقابل این ، او مطالعات خود را هدایت کرد ، و وضعیت کشور را از طرف دریاچه های هر محله برای اندازه خانوار جدا کرد.

علاوه بر کاهش تولید زباله ، این طراحی این است که بسته شدن به دانش و اطلاعات دقیق در سطح زمینه نیاز دارد. برای مدتی بسیار اندک ، علاوه بر آنچه که هستند ، ما باید در اجرای جام در سه نقطه مختلف در نظر بگیریم: برنامه های مناطق دیگر تهران و با همکاری اراده خود ، به نظر می رسد اثر راهنمای پروژه در برخی از این معابر شهر ، که منطقه 11 یکی از آن مکان ها بود ، خوب است.

در همین راستا ، آرش حسینی انزالونه ، رئیس محیط زیست شهری و دفاتر شورای کمیته شهر در تهران با تی تی آنلاین مصاحبه کرد. وی با تأکید بر لزوم اجرای جام در حال برنامه ریزی برای یک حد و حد از پیش تعیین شده ، اظهار داشت: آنچه در منطقه و منطقه خیابان یازدهم ابوریحان اتفاق می افتد ، طرح جام همه نیست و این طرح پروتکل های جام را تعیین نکرده است.

وی تأکید کرد: مطمئناً تهران در این زمینه شورای شهر را دنبال خواهد کرد. البته ، برنامه ریزی برای ورود به مناطق جام ، بنابراین نمی تواند.

از سوی دیگر ، کوروش خرد ، معاون برنامه ریزی و منطقه شهری اپرا 11 ، در مصاحبه با تی تی آنلاین ؛

وی افزود: از این نظر ، با مشورت شهرداری تهران ، مدیریت پسماند و واحد مدیریت ، به محض شروع به كار در سه منطقه از 17 منطقه كشور و جلسات توجیهی با مشكلات برجسته مورد بررسی قرار گرفتم و در بسیاری از موارد برای حل مشكلات پیش بینی شده بود. برای کسانی که در معاملات با شهروندان به دلیل خشکسالی در هوا خالی از سکنه شده اند و مدیران حزب جریان اصلی شورای محلی در مدیران محله و دیگران شرکت کرده اند.

وی تأکید کرد: 12 تانک خیابان ابوریحان را در اختیار گرفتند ، در حالی که دیگری مخزن زباله 100 را در خود نگه می دارد حدود 90 قبیله است. بازخورد خوب ، و مطمئناً “طبیعی” وجود ندارد ، 30 تا 40 تا از کل خانه پدران ساکنان از این طریق ، خانواده ها پشتیبانی لازم را ندارند ؛ آنها تابع یا به هر دلیلی هستند که با اجرای طرح مخالف باشد و مقاومت بالایی در برابر مبادله ، که خواستار یک گفتگوی بین دینی بیشتر و دانش چیزها است ، اما به نظر ما ، اجرای طرح در این زمینه موفقیت آمیز بوده است.

و در بخش بعدی این دعا ، که در آن معاون بین وزارتخانه های شهری و محیط زیست منطقه 11 گفت که او مدت زیادی در نماز خواندن زباله زیر پا نیست ، به این ترتیب ، وی می افزاید: “اما در حال حاضر ، شهرهای منطقه ماموریت دارند خانواده های خود را مطلع کنند و آنها را بیرون نکشند.” به آرامی ، که در گذشته است ، نسلها ، و نگرانی عمومی این بود که من ممکن است زیر پا لگدمال شود ، از آنجا که گفته می شود زباله ها و تولید مثل بچه ها در استخر آلوده می شوند ، و یک بیماری سخت و مضر تولید می شود ، زباله ها ، ستمگران آنها زیر پا و زیر پا می مانند ، و یک عکس اطلاع از جامعه کار دشواری نیست.

وی تأکید کرد: خوب ، در حالتی که بدن شهروندان هر ساعت از شبانه روز زباله های خود را به داخل مخازن می اندازد و جمع آوری زباله های ناآرامی موجود در مواد بازیافت شده در مخازن ، قابلیت انتقال بیماری و قوی ترین مرد و عمیق تر ، اما اکنون فقط تعداد کمی از آنها سطل زباله خود را در موقعیت قبلی قرار می دهند احتمال چشم شهروندان از ترس او را از ساعت 9 صبح دور نگه داشت ، غیر از گسترش جنایت ، هرچند با تردید می توانست زباله ها همیشه یک مجلس مهمانی در مقابل کل شهرداری باشد. با این کار من به این سوال پاسخ خواهم داد که اطلاعات می تواند بیشتر و بیشتر شود.

وی ادامه داد: “در بعضی از مناطق ایالت مخازنی به همراه مخزن فرعی و به طور کلی وجود دارد ، اما خیابان ابوریحان ، در زیر آب ، به همین دلیل به گلدان تبدیل شده است. برخی از این موارد شهروندان را به فکر فرو برد ، اینکه او می تواند زباله ها را بیرون بیندازد ، و سپس در سرزمین های متعلق به محل تظاهرات کامل این مشکل در تحقق برنامه خود کمتر است ، و مطمئناً چیزهای بیشتری بود که باید ماه ها ببینیم تا از سود خودشان آگاهی داشته باشند.

به گفته تی تی آنلاین در زمانی که این تاج در کشور روزهای تاریکی مشخص شده است و مقامات در حال برنامه ریزی و اجرای محدودیت های جدید و دلایل بروز این ویروس کشنده به صورت روزانه هستند ، انتظار می رود برنامه های شهری از جمله طرح جام که مستقیماً با آن در ارتباط است را اجرا کند. مردم با شیر دقیق تری زندگی می کنند پروتکل های دقیق برای سلامتی دیگران خطرناک است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا