اجتماع و خانواده

“کردکوی” شهر بدون کودک کار/ رشد ۴ برابری بودجه شهرداری کردکوی

تی تی آنلاین/گلستان شهردار کردکوی با موفقیت یکی از نکات مثبت شهرداری کردکوی را نبود کارگران آزاد عنوان کرد و گفت: کردکوی را می توان کشوری آزاد برای کارگران اعلام کرد و این ایالت عاری از حضور متکدیان است.

ابراهیم جرهانی در گفت وگو با خبرنگار تی تی آنلاین، اظهار کرد: شهر کردکوی در حوزه نظافت و نظافت شهری دچار مشکل بود که در ابتدای فعالیت خود در شهرداری کردکوی شروع به تطبیق با مرزهای شهری کردم. وی در شهرستان کردکوی نیز وارد عمل شد.

شهرداری کردکوی ساختار نیروی داخلی و انسانی را اعلام کرده و افزود: متاسفانه شهرداری کردکوی وضعیت ناخوشایندی در این استان داشته و اتوماسیون اداری را در شهرداری کردکوی انجام داده است که می تواند سلامت اداری و ایمنی شهروندان را ارتقا دهد. آنها به راحتی بخش مورد نظر خود را انجام می دهند.

سرگرد کردکی با بیان اینکه باید نیازسنجی اجرای پروژه های شهری انجام شود تا پروژه ها بر اساس نیاز مردم انجام و اجرا شود، گفت: نتایج نیازسنجی نشان داد که مردم کردکی محدودیت هایی دارند برای تفریح ​​و سرگرمی پس از خدمات شهری و اداره راه ایمنی قطر بیش از دو کیلومتر ایجاد شده و این منطقه مورد استقبال مردم خوب و استاندارد قرار گرفته است.

جرجانی وضعیت ترافیکی برخی مناطق از جمله میدان انگلیسی را نامناسب دانست و اظهار داشت: کردکوی شهری بدون چهار بزرگراه است و اولین چهارراه با چراغ راهنمایی و امکانات لازم در میدان انگلیسی کردکوی ایجاد شد. کردکوی در را باز می کند.

وی با بیان اینکه یک واحد فرهنگی خانه در کردکوی وجود داشت، گفت: به همین مناسبت خانه فرهنگی جوانان در کردکوی ساخته شد و ساخت دومین خانه فرهنگی نیز انجام شد.

سرگرد کردکوی بودجه شهرداری کردکوی را 25 میلیارد تومان 1400 عنوان کرد که در زمان ورودم حدود 10 میلیارد تومان آن محقق شد. تومان در سال گذشته بیش از هزار تومان و هفت هزار تومان اوراق قرضه تضمین کرده است.

جرجانی ضمن انکار بیش از 12 میلیارد تومان بدهی از پیمانکاران شهرداری کردکوی و 5 میلیارد تومان برای تامین اجتماعی، تاکید کرد: صندوق شهرداری کردکوی در سال 1401 به افزایش چهارصد مایلی تومانی رسید که 30 مایل فاصله دارد. سرمایه گذاری تومان در کشور 71 درصد بودجه، 100 میلیارد بودجه عمرانی شهرداری کردکوی و 29 درصد بودجه جاری است.

کردکوی همچنین بزرگترین نقطه ضعف شهرستان را قیر عنوان کرد و گفت: 141 هزار متر مربع راه خاکی شهرستان کردکوی و 160 هزار متر مربع بزرگراه نیازمند است که برای بهبود این وضعیت 368 تن آسفالت در اختیار ما قرار می گیرد. تولید هفت هزار تن قیر گرم به پیمانکار خاصی واگذار شده و 84 تن قیر بازآفرینی شهری نیز برای بهبود وضعیت قیر مصرف شده است.

سرگرد کردکوی افزود: در مجموع امسال 10 هزار تن آسفالت در سطح 70 هزار متر مربع در کردکوی خواهیم داشت که با مجموع هزینه ها به 15 مایل توم می رسد. با این اقدامات یک سوم معابر شهر آسفالت می شود و بیش از چهل راه آسفالت می شود.

جرجانی با بیان اینکه پرداخت حقوق معتمدین و منابع شهرداری کردکوی تمدید شده است، اظهار داشت: خوشبختانه یکی دیگر از عوامل مثبت شهرداری کردکوی عدم فعالیت کودکانه است تا بتوان این ایالت را عاری از کارگران بدون فرزند اعلام کرد. آنها گدا هستند. حتی در یکی از نقاط مثبت شهر کردکوی و در بزرگراه های موجود می توان دید که کردکوی تقریباً از فعالیت متکدیان رها شده است.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا