فرهنگ و هنر

کرونا، اسدالله یکتا را به بیمارستان کشاند

اسدالله YEKST به علت بیماری ویروس کرونا قلب در بیمارستان بستری شد.

امپراطور YEKT با تأیید خبر آنها ، ماهوت ، پسر خواهان ، تی تی آنلاین گفت: “30٪ از عروق ویروس کرونا خانه پدر من و ریه ها ، فقط به تصمیم بستری شدن واقعیت رسیده است که نیست.

به گفته وی ، شب بیمارستان YEKST Nikanōr در بیمارستان پنجشنبه ، 10 فوریه ، آنها آن را بهتر و برای خانواده خود دوست دارند ، بنابراین نمی تواند از بیماری در بیمارستان بدتر باشد.

و این بعد از ظهر است ، و کسانی که در حرفه تی تی آنلاین و دادخواه با او بودند ، تا وقتی که او به سختی صحبت می کرد ، که سقوط ضربه خواهد دید ، اما این یک مشکل جدی نیست ، حتی برای او دشوار است تا جایی که زنده نماند. همسر خواهان ، با این حال ، به شما نیز مشکوک است ، وجود بیماری کرون را تأیید کرد ، اما در عوض باید خانه های زیادی در خانه باشد ، فکر می کنم این امر با خیال راحت تر از اینکه در مسافرخانه تعمیر کرد.

اواخر سقوط و حتی بازیگر آسیب دیده به خودی خود ، نفس کشیدن دشوار است.

در چند روز گذشته ، اسدالله YEKST با ابراز تأسف از شرایط کار صفحه اصلی خود ، گفت که به لطف 50 سال تجربه ، آماده شرکت در تبلیغات است.

اسدالله YEKST بازیگر سینما و تلویزیون ، متولد 1326 ، دارای سابقه ورزشی است. بیش از 90 فیلم و سریال تلویزیونی ایجاد کرد.

در دهه های اخیر در اقدامات خود در فیلم هایی مانند “سامورایی در برلین” ، “مقید” ، “مجموعه استانبول” ، “روباه” ، “نهنگ عنبر 2” ، “خفگی” ، “ماه دوم” ، “شاخص 2” بازی کرده است. “” تخته سنگ “،” چند بار گریه می کنی “، و کارگران … و کارگردانانی مانند داریوش مهرجویی ، بهمن فرمان آرا ، کمال تبریزی و تهمینه انزلونه دارند …. من سریال تلویزیونی” مرگ و لاغر “را بازی می کنم ، “هزاران چشم” “فوتبالیست ها” ، “داستان زندگی” ، “ستایش 3” و … بخشی دیگر از فعالیت های آن است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا