حوادث

کشف بیش از ۲ تن مواد مخدر در مرزهای میانی سیستان و بلوچستان

هنگامی که محدودیت پیدا شد فرمانده ناجا در منطقه مرزی بیش از 2 تن مواد مخدر روتاک ساراوانا.

با توجه به تی تی آنلاین طبق گفته وب سایت پلیس سردار احمد علی گودرز ، پیام رسان مشهور “استان سیستان و بلوچستان ، با انجام دانش بسیار خوبی از فعالیتهای انسانی و عملیات مرزبانان در مرزهای منطقه روتاک برنامه ریزی شده است تا کار خدمه قاچاق مواد مخدر را انجام دهد.” و یک رویکرد هدفمند برای یافتن بیش از 2 هزار تن مواد مخدر.

وی افزود: “پس از گذشت چند روز ، درک حدود باند و همین امر برای تبدیل شدن به بازار قاچاقچیان دو مرد بسیار شجاع ساراوانا نگهبان که وی را به عنوان مشروعیت در اختیار داشت تا در جهت عملیاتی ذهن قرار بگیرد و پشتیبانی استان از انتهای راهها را مسدود کند ، ترافیک با نیزه و قاچاقچیان به طور ناگهانی انجام می شد.” او قاچاقچی شد

قاچاقچیان آتش گشودند و بیش از مدت توصی کسانی که محاصره را حفظ می کنند بودند: و باید توجه داشت که برای عمل مربوط به هر مردی به مرگ و برگ در زمین ، محافظت از مرزهای حجم سنگین آتش آلاینده های دارویی.

تویوتا مرز نگهبان است و برای معالجه آن باید توجه داشته باشید ، سلاح های خودرو و نیروی بازو و همچنین 2 عدد تریاک و 320 کیلوگرم از ده استعداد را به سردار گودرز سفر کنید.

تلاشها برای نگهبانی مرز استان سیستان بلوچستان و با تشویق حضار و نگهبانان قوی و ناجا توسط قلمروهای صنعت و غیره بیان شده است. امنیت کامل و مرگ بهار ، قبل از قدرتها و تجار همیشه ضعیف است و قوانین صحیح در مناطق مرزی به شدت تحت تأثیر قرار می گیرند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا