حوادث

کشف فندک‌های مستهجن در تهران

یک ناظر بزرگ امنیت عمومی تهران اعلام کرد که بیش از 50،000 فندک در پایتخت پیدا شده است که دارای تصاویر ناپسند است.

تی تی آنلاین در مصاحبه ای ، سرهنگ نادر مرادی در نتیجه ، وی گفت: در سن نظارت بر وضعیت دانش در تهران بزرگ تعداد فندک های مبتذل تر تصاویر انبوهی از چندی قبل در ذهن من قبل از اینکه رویکرد سازمان یافته در تحقیقات متوجه شود که اینها دروغ و خصوصی است. از طریق استان جنوب استانها وارد شده است ، تهران ممکن است منتقل شود.

وی گفت: “برای ایمن سازی صندلی ،” محل دپو یک قطعه مبلمان از سوله ها است و همچنین مقامات در صحنه حضور داشتند که بیش از 50،000 فندک که در آن مردم عوام تصاویر حک شده بودند. ” تحقیقات نشان می دهد که تعداد فندک بین هزاران اصناف توزیع شده است که توسط اصناف نیز اعلام شده است و موارد مشترک تصاویر اسکاتلندی نباید با موفقیت به نفع هر چیزی فروخته شود. .

مرادی ادعا کرد که یک نفر دستگیر شد و همانطور که وی می گوید: “پرونده ای تشکیل شد و فرد متهم به دادسرا منتقل شده است ، اما تحقیقات در این باره برای شناسایی افراد مرتبط دیگر ادامه دارد.”

معاون نظارت بر امنیت عمومی در موضع قوی تری برای تهران اظهار داشت ، همیشه سعی در تحمیل فرهنگ غربی و انتقال نظرات و عقاید آنها از جوامع دیگر ، به ویژه ایران ، و اهداف اعتقادات و اندیشه های آسیب رساندن به جوانان است. از این نظر ، ابزارها و تهیه این موارد در استفاده های مختلف ، برای رسیدن به هدف زندگی او ، یکی از آنها این بود که فندک ها بیشترین توزیع را دارند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا