حوادث

کشف ۴۴ میلیارد ارز و کالای قاچاق طی چند روز گذشته

یک راهنمای پیشگیری از فرودگاه ناجا ، به دستور پلیس فرودگاه در سال جاری ، اعلام کرد که 44 میلیارد ریال اعتبار ارزی برای فریب و فرودگاه حضرت امام (ره) پیدا کرده است.

به گزارش تی تی آنلاین ، سردار حسن مهری همانطور که در بالا ذکر شد ، پرسنل پلیس فرودگاه می توانند در جهت اطلاع از یک موضوع جدی و مبارزه با استقرار قاچاقچیان در کلیه نقاط ورود و خروج ، گامهایی برای اجرای سیاستهای مطلوب بردارند.

زیرا وی در چند روز گذشته گفته است که فرمانداران و ناخدایان فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) با سرقت ، زمانی که مقدار ارز مورد نظر را پیدا کرده است این است که برای بسیاری از 40 میلیارد ریال در مناطق مختلف از یک کاروان برخوردار است و قبایل مردم را در اختیار خود می گیرد. روال استفاده می شود با انجام مشاوره اطلاعاتی ، سیستم های موجود از جمله سیستم کنترل کشتی ، بررسی و کنترل کشتی خارج شده از روال فرودگاه امام خمینی (ره) و 11 کارتن تجهیزات کشف فریب کالاهای الکترونیکی به ارزش 4 میلیارد ریال مشتری دستگیری وجود دارد.

به گفته مهری ، اخبار پلیس این وب سایت ، در پایان ، ضمن قدردانی از تلاش های پلیس در فرودگاه ، علی رغم آغاز شکوه و عظمت مردی که در آن حضور یافته است ، در قاچاق حق ورود و خروج کالا نیست و ارز یکی از پیچیده ترین هاست و رفتارهای جنایی نامناسب آن روز ، به کشور از نظر او. از جایی که جرم بود ، امنیت اقتصادی از طریق هوا ، و تا پایان مدت زمانی که من بیشتر از همه تلاش می کنم.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا