حوادث

کلاهبرداری از فروشگاه‌های اینترنتی در پوشش نظافتچی

در ظاهر بعضی ها ، هنگامی که توسط فروشگاه های اینترنتی کلاهبرداری شد ، زن را که دارای نظافتچی بود دستگیر کرد.

به گزارش تی تی آنلاین در تاریخ 27 آذر ماه ، صاحب یک فروشگاه آنلاین در پایگاه 5 در تهران AG. آخرین بار او به مأموران گفت: این زن پس از تماس با فروشگاه ، خود را به عنوان نازگل معرفی کرد و دو تلفن همراه سامسونگ به ارزش حدود یک میلیارد ریال خریداری کرد. از ما او از ما خواست که به تلفن همراه بفرستیم و مبلغ جریمه را یک جا پرداخت کنیم. و او دعا را ارسال می کند ، از طریق حامل نامه کالاهای این تهرانسر در قطار ، و دارایی خریداری شده تجدید نظر می شود.

شاکی تصویب می کند ، که با اشاره به ظاهر یک پیک آن را به عنوان یک حالت عزاداری ، و نماز ، یک زن را به منتظر حمل کننده کارت بانکی کارت بانکی داد و خواستار آوردن آنها ، یک زمان کوتاه در همین حال ، یک ماشین از پارکینگ پژو سفید به عنوان همسایگان پیک محل زندگی این شهر بود. در مقابل ، هنگامی که خریدار پیام نیست ، خریدار باید آن را در اختیار داشته باشد ، به مردی وارد می شود که در همان مکان ، از ماشین بیرون رفته است.

هدف بلند از یک پاک کننده تحت آگاهانه و ساختمان، با نماز عبور است نازگل منحرف عزم به خرید یک تلفن همراه ساخته شده بود. آیا این یک سیگنال بود تحقیقات تا چند روز قبل ، اگر مأموران زن موفق به شناسایی غار تهرانسر در محله شوند ، و هنگام هماهنگی با دادگاه استاد وی ، وی را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

بعد از اینکه نازگل به ایستگاه پلیس رفت ، او به این سوال اعتراف کرده بود که آیا من در آن زمان من را آورده اند و اگر چه او از خانه تبلیغات پاک شده است. تا زمانی که آنها کار می کنند ، و کارفرما به خانه برادر من؟ و او را برد ، و به پارکینگ های ماشین. من همچنین همین روش را در کتیبه خانه یک فروشگاه آنلاین دارم. ، کار من ، من به خانه انجام داده ام ، و در آنجا آورده ام ، که همچنین منتظر ، هنگام سفارش به عزیمت. وقتی تلفن را برای اولین بار دریافت کردم ، او از خانه بیرون رفت ، وارد شد و در پارکینگ وسایل ، او برادر من است.

پس از دریافت اطلاعات ، برادر زن ، و درک کرده است. با س theالاتی که از همراهان این نوع پرسیده می شود ، در ظاهر مردان ، تمیز کننده 11 است ، دغل ، او اعتراف فروشگاه های آنلاین.

با تأیید این خبر ، اعلام شد که رئیس پرونده پلیس علیه متهمان تشکیل شده و برای ادامه تحقیقات به دادسرا فرستاده شده است. و کاپیتان شهروندان برای انتخاب گاو نفتا از مراکز ، اما به او هشدار داد و نه او محاکمه می شود که چیزهای خوب را در چشم فروشگاه ها تحویل بگیرد ، پول را به صورت آنلاین دریافت کرده است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا